Rašyti komentarą...
amžinus bedarbius, tinginius, alkoholikus, kalinius, pensininkus, kurie per gyvenimą nedirbo mes iš savo sumokėtų mokesčių išlaikom, iš savo sumokėtų PSD gydom ir niekas mūsų neklausia ar to norim. O, štai, jauną šeimą paremti, jau, pasak visokių ekspertų, nelygybė. Mielu noru savo mokesčius skirčiau jaunai šeimai padėti, o ne aniems paminėtiems asmenims kartu sudėjus. Jaunos šeimos - tai Lietuvos ateitis, o anie tik našta visiems mokesčių mokėtojams. Su tokiu požiūriu į jaunas šeimas toli nenuvažiuosime. Jau dabar Vilniuje dažniau rusų kalbą girdi, nei lietuvių. Su metais tai plėsis ir į kitus miestus kol galiausiai tapsime Rusijos ar Baltarusijos teritorija. Tokiais tempais einant kaip dabar - tai netolima ateitis. Niekaip nesuprantu, kaip mūsų valdžios atstovams apsiverčia liežuviai save vadinti Lietuvos patriotais. Tai tikrų tikriausi tautos žudikai.
@as Jūs teisus visu 100.Bet ar pagalvojote kuo užsiimtų ta publika, netekusi paramos? Užsieniuose seniai tai žino, bet nedaro ką Jūs siūlote, nes išlaidos policijai, teismams, kalėjimams, 100-us kartų viršytu paramos latrams sumas. Apie jų nužudytus žmones net nekalbėsime.
Šaunuoliai lenkai! O mūsų trenkti ekonomistai tik sugeba lenkus dėl visokeriopos paramos kritikuoti. Tegul geriau pažiūri koks čia bardakas tikrai "brangioje" šalyje.
Toks žingsnis paskatins jaunas šeimas susilaukti vaikų, kurie tapę darbingo amžiaus suneš pakankamai mokesčių dabartinių keturiasdešimtmečių pensijoms. Ir neprireiks jokių darbo migrantų. T.y. Suvalkų parduotuvėje šnapsą ir toliau pardavinės lenkas. Iš šiaurės atvažiavusiems tamsiaodžiams lietuviams.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų