Lengvosios atletikos žvaigždė Edis Matusevičius atskleidė ambicingą tikslą

Trečias sezono rezultatas pasaulyje, įvykdytas Tokijo olimpinių žaidynių normatyvas ir daugiau nei keturiais metrais pagerintas Lietuvos rekordas. Edis Matusevičius Palangoje pasibaigusiame Lietuvos čempionate įsiliejo į planetos ieties metimo elitą ir tapo nauja šalies lengvosios atletikos žvaigžde.

Pramoginėje TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankęs lengvaatletis atskleidė, kad šiuo metu jo gyvenime trūksta tik pinigų.

„Mašinos neturiu, mašinos reikia, visko reikia“, – pusiau juokais, pusiau rimtai laidos metu kalbėjo sportininkas.

Iš sportininkų šeimos kilęs 23-ejų vaikinas atskleidė, kad rinkdamasis sporto šaką daug pasirinkimo neturėjo, o šiuo metu jį treniruoja jo tėvas Edmuntas Matusevičius. Prieš penkerius metus Lietuvos ieties metimo čempionu yra tapęs ir jo brolis Edvardas Matusevičius, kuris šiuo metu profesionaliai žaidžia beisbolą Vokietijoje. 

„Tėvas sako eini meti ietį ir ėjau, viskas. Bet pradėjau viską nuo beisbolo. Sako imk pradžioj kamuoliuką, o po to pažiūrėsime“, – atskleidė ieties metikas. 

Šiuo metu geriausias Edžio rezultatas yra ir Lietuvos rekordas. Pernai Lietuvos lengvosios atletikos čempionate jis ietį numetė 89,17 metro, tačiau tokiu rezultatu aspiriboti neketina.

„Noriu numesti 100 metrų“, – užtikrintai kalbėjo jis.

Laidos metu E. Matusevičius improvizuotoje ieties metimo rungtyje turėjo pademonstruoti savo tikslumą. Jam teko neeilinė užduotis – numušti obuolį, padėtą ant modelio Dijoros Petrikonytės galvos. 

Visą pokalbį su Edžiu Matusevičiumi žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Gero vakaro šou“ žiūrėkite kiekvieną trečiadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų