Rašyti komentarą...
Seimo valdantieji, neturit teisės savo neapgalvotais sprendimais, išsišokėliškais pasisakymais, arogancija įstumti Lietuvos į karą. Žmonės išsigandę ir sunerimę dėl jūsų vykdomos užsienio politikos.
Ateis rusai ir visa nato išsilakstys 100% sakau jei pultu tai koddl ruosia jaunima kariauti ir panasei jei mes esam nato sajungije ir nato mus turi ginti o mes dar nato mokam mokescius 2,5 mil euro bvp
Visa Lietuvos Nepriklausomybė nieko nereiškia, kad didis jos žmonių skaičius alkoholiui vergauja. ( Vydūnas)
Vatiuvkės jau su pilnomis kelnėmis sėdi , drąsūs tik prie Seimo pastūgauti , o ta Tėvynė - tai ne pašalpa , kam dėl jos kovoti
@Sigitas Tėvynė ten, kur žmogus gerai jaučiasi.
Kaščiūnas + Pavilionis = Žirinovskis
As karys ir tikrai diejau savo PYMPALA i ta,lietuvos SMYRDANCIA valdzia ir ginyba..je nieko gero nepadarie savo tautai o tik broliam=BANDERAM ir BABUJINAM...vat je ir bus PATRANKU MIESYTE....XA,XA,XA.
@Karys tu ne karys, o savo valstybės išdavikas ir išgama
@Karys Tu pirmas isduosi, ,,pasmires patriote,,
@Karys as NE patriotas ,lietuvos SMYRDANTIEMS ZIURKIEM o mano buvo tarnyba,pier prievarta...PYMPALA DIEJAU i ta PY-DARASTI-NE LIETUVA...turit BABUJINU,XAXALU,PY-DA-RA-SU pilna,vat ir paklosit lietuvos teritorija ju kunais.
@Karys Tu joks karys, o tiesiog nuo sifilio nupuvęs pim...palas. Kur tau, juk panašūs tavo broleliai nuėjo laukinių žvėrių ėdalui Ukrainos laukuose. Negi manai,kad mūsų vilkai atsisakys tokio brudo, kaip rusiško naciaus maita? Nori išbandyt?
@Algis Ei, sifilio nupuvusiomis smegenimis-DDDDD
@Algis Tu Moliugas!
seimo nariai dirbkit, rezgat kažkokius rezginius pasimokykit iš protingesnių
jo jie pasislėps savo slėptuvėse, o paprasti žmonės turės kariauti, baikit ponai eskaluot pasimokykit iš kitų šalių, kurie tokių dalykų nedaro.
@100 procentų Eisiu TEMPT I DIENOS SVIESA tokias padugnes
@100 procentų netures ir niekas cia nekariaus,nedurniai esam
is kur jis zino,kad rusija negali kariaut antro karo??? Ji pilnai gali,vien Kaliningrade tiek artilerijos ir raketu,kad gali nusluot Lietuva.O mes net oro gynybos sistemu neturim tik kelis NATO naikintuvus..Nereik meluot zmonems.Neeskaluokit karo su tuoi tranzitu,niekas jums nedave tokios teises
@tai va pažiūrėk vaizdų, kas darosi Ukrainoje? Nori, kad taip būtų Lietuvoje? RU režimą reikia naikinti, o ne tranzitą duoti...
@GAL na ir tupas,kaip mes sunaikinsim tuo tranzito ribojimu? Tik duodam rusams kozirius i nagus,kad mus pultu.Einam net pries sajungininkus ES.Ukraina kazkodel neriboja rusu duju tranzito per savo teritorija,kaip tai paaiskinsi? Rusai atsives jura tas prekes,bet pretekstas pult Lietuva padetas ant lekstutes,Lietuva lieka viena,nes ES visai kitaip isaiskino ta tranzito ribojima.Patikra o ne draudimas vezt,kas dar neaisku?
@GAL pritariu ,uzblokuokim ta Kaliningrada,kad net pele ten nepralystu ir rusijos rezimas zlugs.Jis tik grasina Lietuvai,bet Kasciunas tvirtai zino,kad nepuls.Kaip ir Ukrainos nepuole,kaip zadejo.
@GAL DURNAS, eisi naikint, ar liezuviu malsi, idiote
@tai va Gal žinai daugiau kiek jo Kaliningrade yra? Ir ką reiškia nušluoti Lietuvą?
@Lietuvis zinau,nes ten tarnavau okupantu armijoj 2 metus.Jau tada ten vos ne kiekvienam kaime garnizonas stovejo.Visu rusiu,pradedant tanku baigiant raketiniaias daliniais.Toj vietoj kur tarnavau taip vadinamam voennij gorodok net 5 pulkai stovejo.O cia sneka Kasciunas,kuris neturi zalio supratimo kas ten yra arba meluoja zmonems.
Kovidai , dabar karas ant galvos
Kovidai , dabar karas ant galvos
Mano psihikai visko per daug , tai lai greiciau , tas laukimas
@Kovidai , dabar karas ant galvos eik bintą parūkyk arba actą pagarink.
Į viršų