Rašyti komentarą...
Reikia gerinti infrastruktūrą. Amerikiečiai į Lenkiją irgi neatėjo is karto. Kai Lenkija investavo į bazių kūrimą, dabar jau 10000 amerikiečių ten
Baikit čia tautai smegenis pudrinti ir patys nemeluokite sau. Visi matome, kad vokiečiai niekada negelbės nei ukrainos, nei lietuvos. Reikia imti pavyzdį iš Suomijos, Lenkijos ir kurti savo kariuomenę, o ne kareivius miškuose vaikyti ir baluose murkyti. Patriotai- super.
Vladimiras Laučius apie tai, ko negalima kalbėti:
„Taip atsirado iš esmės beprasmiai sprendimai ir nereikalingi mūšio laukai, kai tapome vienintele Vakarų valstybe, susigadinusia santykius su Kinija dėl Taivano atstovybės pavadinimo, ir valstybe, susipykusia su pačia savimi bei trikdančia sąjungininkus savo nenuspėjamumu kai kuriais kitais užsienio ir saugumo politikos klausimais.
Būrėjai, savo ruožtu, aplipdo politiką ir gyvenimą savitais tabu (kokių sąvokų nevalia vartoti, kaip nevalia mąstyti ir kalbėti, kokius meno kūrinius reiktų eliminuoti), juokingais kontrkultūros stabais („Lietuvos Zelenskis“) ir be perstojo kartojamais užkeikimais: „Putino režimas tuoj žlugs“ (kartojama pastaruosius 13–14 metų); Rusija jau pralaimėjo (sakoma nuo praėjusių metų kovo); sankcijos tikrai veikia (nuo 2014 metų).
——————-
Tereikia kuo dažniau kartoti magiškas formules apie tai, kas neišvengiamai nugalės ir neišvengiamai pralaimės; tikėti, kad Putinas sunkiai serga ir greit numirs; badyti adatėlėmis medžiaginę vudu lėlytę įsivaizduojant, kad Putinui nuo to susuks vidurius; pakeisti savo feisbuko cover‘į – įdėti rusų karo laivo pasiuntimo keiksmažodį vietoje prieš tai buvusių burtažodžių. (Prieš tai ten greičiausiai puikavosi mėlyną kraują liudijąs užrašas „Educated. Vaccinated“).”
@sutriai vl bandos Iš viešai naudojamos leksikos, atliekamų veiksmų ir sistemingai taikomų dvigubos moralės principų susidaro įspūdis, kad Lietuvą valdo visuomenės padugnės.--- IS USSR/JAV nomenklaturu.
''Vakarų bendrovės žadėjo „masiškai“ trauktis iš Rusijos, bet iš tiesų išėjo tik 8,5 proc.''
Jei prie lovio neliktu bergiu bandos - TAI JAU BUTU LABAI LABAI DAUG!
@kolaborantai ussr/jav. \Nėra žmonių be tikėjimo. Vieni tiki Dievu, kiti- K.Marksu ar F.Hayeku, treti...velnias žino kuo.- Net oziu, broileriu ir ju kumele.
Bukas chaotiškas Kasčiūnas moka tik kvailioti kaip smėlio dėžėje. Jokio aiškumo. Blaškymasis kaip juodo kiškio.
jau išsirinkom tai išsirinkom bedradarbiaut partnerius iš visų NATO narių, galim už tai "padėkoti" Magnolijai.
savo armija nuginklavom visiskai,oro gynyba,artilerija,sarvuociai,priestankine gynyba,saudmenys,amunicija viskas iskeliavo i Ukraina,savo nieko neturim ir tikimes,kad vokieciai mus apgins.Apgins,bet jau nebus ka gint,tik griuvesius.
Nenustebčiau, jei Lietuvos pirktų BOXER ("Vilkų) pėstininkų šarvuotų kovos mašinų "nuotolinio užvedimo pulteliai", vos juos užsakius, diplomatiniu paštu buvo nusiųsti Maskovijos carui Vladimirui ir dabar jie ilsisi jo rašomojo stalo stalčiuje. Jei Lietuva nutrauktų bendradarbiavimą ginkluotės srityje su naciais ir pasauliui praneštų, kad tokio veiksmo priežastis yra Vokietijos prorusiškumas, sąmoningas neveiksnumas bei karinės pagalbos suteikimo burkiokų užpultai Ukrainai vilkinimas, taip kaip mat atsirastų ir daugiau šalių (tame tarpe ir NATO), kurios nutrauktų nacistiškos ginkluotės pirkimą. Naciams tai būtų matas. Burliokų "švogeriams" - naciams tai būtų finansinis ir reputacinis krachas. Neabejoju, kad pradėtų lįsti galai ir apie tai, kad naciai burliokams reguliariai "tiekia" NATO karinės žvalgybos bei ginkluotės technologinę informaciją.
Vikipedijoje parasyta kad buvusi Šrioderio žmona dabar Boriso Pastoriaus --naujo Vokietijos gynybos ministro žmona.tai bent putiniste

Skaitomiausios naujienos
Į viršų