Rašyti komentarą...
Apkirpk ta senį, kartu ir pats nusiskusk nua to kreivo snukio tuas kusplaukius
Kokia nestabili partija, kad nestabilius asmenis skiria vadovauti? Tai rizika valstybės stabilumui. Ar TS neliko krikščionių demokratų, atsakingų?
nebūtum tu supis tas vasileuskas, pedopartijos subinlaižys
Šimonytės ir Landsbergio planas - genialus. Visiškai susimovė SD premjeras sinkevičius - pasirodė kaip visiškas kvailys ir myžnius, tokio tik premjero put in nori. Visiškai susidirbo matijošaičių klika - atsiskleidė kaip paskutiniai put in vergai. Visiškai susimovė Karbauskis, Gaižauskas su Skverneliu - pasiruošę vienas kitam gerkles perkąsti. Mazuronis tapo visišku atskalūnu, skaičiuojančiu savo galą. Žodžiu visa opozicija įkrito į pačių išsikastą srūtų duobę. Valio.
kenkia Lietuvai kiek išmanydama ir taško musu visu pinigus, gėda kas vyksta
Po čekių savivaldybėse,reikia ir seimo narių kanceliarines 1500e mėn. tvarkyti,pervesti į atlyginimą ir tegul laksto pas rinkėjus,saldainius perka ar važinėja kaip ralistai,Jei pas rinkėjus tai kada rinkėjai tiesiogiai rinkę G.Lansbergį ar Kaune mate paskutinį kartą.
Dėl širdelių tai teisingas pastebėjimas,nes Blinkevičiųtė su Karbauskiu jau įsitikinę ,kad jie laimėtų rinkimus. Šiems prisitaikėliams prie visų ir prie visko .kurių partijos už pirmalaikius rinkimus irgi nusispjauti ant valstybės darbų ,kad dabar ne laikas visokiems rinkimams ,svarbu kuo greičiau prie lovio, nelaukiant eilinių rinkimų ir aišku jau su dvigubais seimo nario atlyginimais,
@uu Konservu pedofile, eik NAKUI.
Senolis savo išmintimi senai perspjovė visus rusofilus ("valstiečius", LSDP it .t.t). Anūkas kaip URM yra geriausias kokį Lietuva turėjo per tris dešimtmečius, tačiauyra dar jaunas ir nesusitupėjęs, sprendžiant šalies vidaus reikalus. Teisingai bočius sako, kad privalu nuleisti garą ir nekreipti dėmesio į tai, ko priežastimi yra LSDP, LVŽS, DP ir t.t. vagystės. Procentaliai, konservatoriai nesudaro, net 1% apsivogusiųjų tarpe, tad aukotis dėl sovietinių vagių bei jų palikuonių nėra jokio tikslo. Karbauskis su Nuosėda būtų labai laimingi, jei pavyktų sukelti "revoliuciją".
@Vasileuskas Pedofilas Vasileuskas pasirode. Pensinyke, protezus jau naujus isistatei?
Eik uzvalgysi kiaulienos nors karta ir gulek ant peciaus, kol vokieciai tavim nesusidomejo.
.....,,pažiūrėk į veidrodelį...,, PARAZITUOJANČIOS šeimynėlės sovietinį prafesariau.....
@Klasiokas . Rašyt išmok Karbauskio troliau
@Kacape, Eik nakui konservu PEDOFILE.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų