Rašyti komentarą...
Važinėju zuikiu ir nematau problemos
Zuikiu vazineju jau 6 men. Dar neikliuvau. Tiesa, vaziuoju tik 5 stoteles G! marsrutu DDDDD
@Zuika Važinėji ir vazinek,kam girtis?
Aš turiu tą vilniečio kortelę ir nematau, ar galioja, ar ne. O kaip važiuot su vienkartinių bilietų irgi nežinau. Per daug reikia aiškintis. Tvarka turi būti paprasta,nes tas transportas yra liberalų bausmė ir prievarta ir dar brangi.Kiek galėsiu,tiek vazinesiu su savo transportu. Kaip paskaitai koks teroras tuose autobusuose ,darosi baisu jais važiuoti.
@Man sudetinga Kai smegenų nėra, tai ir sudėtinga:))))
@Man sudetinga tai gal kai sedi transportan tai pabandyk pasitikrint priglaudes kortele prie aparato :) parodys galioja ar ne. Be to internete galima pasitikrint, ir ten pat ir bet kuriuo paros metu galima pasipildyt ramiai :) tad neapsimesk slangu kad nieko nezinai nieko nemoki alia
@Man sudetinga Nors ir kvailai atrodo, reikia antrą kartą priglaust elektroninį bilietą ir išmes visą informaciją kiek dar liko pinigų. Tad čia nepasiteisinimas
@Man sudetinga jei sudetinga priglaudus prie komposterio pasitikrinti, ar aktyvi vilniecio kortele, tai tau sudetinga ir gyvenima gyvent :)
Jauni labai lengvai nuo tų kontrolierių pabėga,o dar gali juos ir sumušti.Prieš keletą dienų Kaune,troleibuse grupės sužvėrėjusių jaunų bandiūgų buvo užpultas senyvas vairuotojas,pareikalavęs,kad anie susimokėtų už pravažiavimą.Labai didelę agresiją sukelia reikalavimas įleisti keleivius tik pro priekines duris.Vos ne kiekvienam sustojime kyla žmonių ir ypač tų,kurie nori važiuoti nemokamai,nepasitenkinimas.
Na taip kontrolieriai tiek"pervarge"kad vos pajėgia protokolą su rašyt, tai eikit kur į kokią gamyklą ar į aptarnavimo kavinių sektorių, ten sau galėsit "sėdėt" ir algą gera gauti, ko jūs čia dejuajat?
@Fedia Jau vel,fedia, rašai komentarą viso straipsnio neskaitęs , a ne? Tai tau, tinginiui, paaiškinsiu- kontrieriai protokolų nenori rašyti, nes tai užima daug laiko, kai tuo tarpu galetų dar porą autobusų patikrinti ir dar keletą zuikių - fedių pagauti!
rado "sąžiningus" kontrolierius su zekų manierom ir elgesiu. Be to kodėl nekalba apie tai, kad dažnai komposteriai neveikia - kodėl dėl to turi rizikuoti sąžiningas keleivis? Kas per loterija?
@jo dažnai tenka važinėti viešuoju transportu ir susidurti su kontrolieriais. Nei karto neteko susidurti su "zekų manierom ir elgesiu". Gal todėl, kad visada važiuoju apsimokėjusi už kelionę?
@jo tai ir pasakyk, kuris komposteris neveikia bliad. Ir, kad nixuja neturi grynu pas vairuotoja nusipirkt bilieta.
@jo O kaip kitaip su zekais susitvarkyti, kai jie , kaip putleris, tik jėgos kalbą supranta

Skaitomiausios naujienos
Į viršų