Rašyti komentarą...
Dinastijos marionetes.
Dominykas Vanhara. Apie ministrų kaitą; Penktadienio proga pakalbėkime apie ministrų kaitą. Kaip visuotinai žinoma, dabartinė premjerė, dar jos paskyrimo premjerės pareigoms metu, plėšėsi marškinius ant krūtinės sakydama, kad jei, neduok Dieve, koks jos ministras pateks į kokį skandalėlį ir neatsistatydins, tuomet atsistatydins ji pati. Ir, kaip žinome, skandalų ar skandalėlių, kurie būtų susiję su ministrais, prisikaupė tiek, kad net Lietuvos geležinkeliai suvargtų, kol viską išvežtų. Ir nei ministrai kokie atsistatydina, nei premjerė juos atstatydina, nei pati atsistatydina. Pradėkime nuo to, kad pats premjerės pasakymas, kad: „Jei susikompromitavęs ministras neatsistatydins, tuomet atsistatydinsiu aš“, yra ganėtinai beprasmis. Konkrečiai – Konstitucijos 92 str. 2 eilutė reglamentuoja, kad ministrus skiria ir atleidžia Ministro Pirmininko teikimu Respublikos Prezidentas. Iš šios Konstitucijos nuostatos matome, kad ministrų skyrime ir atleidime dalyvauja du subjektai: Ministras pirmininkas teikia, Prezidentas skiria arba atleidžia. Tačiau, sistemiškai aiškinant paminėtą Konstitucijos nuostatą kartu su Konstitucijos 96 str. 2 eilute, kuri reglamentuoja, jog ministrai, vadovaudami jiems pavestoms valdymo sritims, atsakingi Seimui, Respublikos Prezidentui ir tiesiogiai pavaldūs Ministrui Pirmininkui, matome, jog ministrai ne tik yra skiriami ir atleidžiami Ministro Pirmininko teikimu, bet ir yra tiesiogiai jam pavaldūs. Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo 1999 m. lapkričio 23 d. nutarime yra nurodyta, kad: „Teisė skirti drausmines nuobaudas ar skatinti yra vienas iš svarbių svertų, padedančių vadovui pasiekti, kad jam pavaldūs asmenys tinkamai atliktų savo pareigas ir vykdytų vadovo nurodymus.” Taigi, jei Vyriausybėje susiklosto tokia situacija, kad vienas ar kitas ministras praranda Ministro Pirmininko pasitikėjimą, Ministrui Pirmininkui nereikia laukti, kol tas ministras pats atsistatydins.
Atrodo, kad Tapinizmas gavo nemažai pinigų. Kas užsakė Šiugždinienę? Tokie projektukai labai patinka kremliui. Beprotis putinas labai džiaugiasi, kad yra toks beprotis tapinas.
@Beprotybė Ir kokių tik sąmokslo teorijų prikuria biudžeto pinigų vagys ir jų gerbėjai, kad apjuodint žurnalistą, atskleidusį jų juodus darbelius. Žmogystos, atsipeikėkit, sovietmetis baigėsi daugiau nei prieš trisdešimt metų! Nebūsit didvyriai, vagiantys iš komunistų!
Viskas aisku apie tokius Ministers ir apie Lietuva su....ta kas valdo
@Gitanas Kai Panele,Mis kovo 11,valde dauzydama kumsciu i stal,kaifavai,gyrei,kad ji veja "nafik"(A.Orlauskas,citata)su....tus komuniagas,socdemus,nes konservatoriai moka tvarkytis ,vardan Lietuvos.Kas nutiko,pupuli?Kaip taip staigiai pakeitei vektoriu:D?
tik pinigeliai??? prasta musu partiete
Dar nori buti prie lovio.
Kažkoks nesusipratimas,sėdi ponios ir šaiposi....iš visų sliekų....nemokančių gyventi,kuo toliau,tuo gražiau,ar ne tamstos mokytojai su sa vadovų priešakyje.
Kaip ,ar negeda jai,dar negana atlyginimo,kie
k,gali vogti,paprasti zmones ,su vaikais is minimumo turi isgyventi,pencininkai is 354, .DAR,sneka,as saziningai dirbu,jau parode savo sazine.Von lauk.
Šios ministres reputacijai vamzdec,bet matosi kad premjere irgi iš tokiu pačiu žm0gystu
Ir tęs, neliks ji kalta :D tik ne šioje vyriausybėje :D
Alus - kaka.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų