Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ne bankai, o banditų gauja.
Nuoseda šaikos viršūnėj, bankų statytinis, tautos
naikintojas kaip ir visa likusi šutvė...
bankai tai sukciu vagiu kompanija
Tai kai valdzia musu sedi tu banku kisenej tai nieko naujo kad sedim monopolijoj kur daro ka nori jie. Vel gi pasikele ikainius nes turbut neuztenka dar...
Lietuvoje kol valdo ,,verslininkai" nebuvo, nėra ir nebus teisingumo
Pats kaltas visu 100% kas liepė laikyti banke pingus? Pinigai banko ne tavo, todėl juos turi realizuoti, tu pinigų niekada neturėjai kaip savo, tau yra leista jais naudotis. Ir tu galvojibankas tau turi mokėti kažką už tai, kad turi skaičiukų banke? Ne taip pasaulis veikia, adipeikėk, domėkis, investuok, realizuok. Laikyti tai kas nuvertėja? tas pats kas statyti namą ant sugriuvusių pamatų, beviltiška ir tik bus blogiau.
BBD ant bankų. Pasiėmiau prieš porą metų visas santaupas ir nešeriu tos šutvės. Grynus visi ima,o dar ir Lenkija netoli.
Nepasidomejo? - europa senokai aplenkeme banku pelnus - procentu israiska. Sakau , gal jau ir Amerike aplenkeme?- kaip tas Strutis is prezidenturos mato?
,,Revolut,, bankas siūlo normalias palūkanas ( LT sertifikuotas) ,bet mes žinome tik seb, swedban, luminor....
@Petriukas Kokius procentus siulo? Apsviesk.
Iš straipsnio darosi aišku kad Lietuvos bankas visiškai padeda ir palaiko Lietuvoje esančius užsienio bankus,netgi dar reklamuoja indėlius kad žmonės temptu savo pinigus į juos,tai kur čia tie svetimi bankai ne lops, vieną dieną baigsis tų bankų savivalė, juos reikią išvyti
@Bankai parazituoja Ne ne lops....o gal nelobs ?!
@Petriukas Lopai lopsta.
@Bankai parazituoja LB bankas kazkokia nesuprantama struktura. Jei bankai vrikia pagal eu istatymus tai kam dubliuoti sita istaiga reikalinga?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų