Rašyti komentarą...
tai Laurinavičius pradėjo naują erą. Dabar galima bus svetimus šaltinius viešinti kam tik į galvą šaus. Jokio įstatymo, jokios etikos nereikia. Tipo visuomenė turi viską žinoti. Tik tas viskas paduodamas iš savo bokšto. Tai jei Laurinavičiaus viena tiesa, o knygos autorių kita. Ir abi pusės remiasi šaltiniais. Tik Laurinavičiaus šaltiniai dar nepagarsinti. O reikėtų dėl bendros teisybės. O va tuomet jau kalkitės iki nupušimo. Galvoju, ar ne dėl to Laurinavičių iš visur išmetė, kad yra nepatikimas.
@dABAR SU TAIS ŠALTINIAIS kas p. Laurinavičių "iš visur išmetė"?
Kas pasikeitė VSD darbe, kad "stogas" liepė pranešėjui sukurti pasakų knygą. Matyt VSD nebevykdo buvusio "stogo" užsakymų. "Stogas" pasijuto nesaugus ir išduotas. "Buvęs stogas" širsta ir viską darys, kad atkeršytų VSD. Laiksas išleisti daugiau pasakų knygų. Ir tuo metu kai VSD turi rūpintis svarbiais artėjančio karo keliamais iššūkiais, pranešėjai turi užduotį susilpninti VSD. "Buvęs stogas", pranešėjai, pasakų autoriai puikiai vykdo putino užduotis?
@VSD pasikeitimai perlenkei. Visur tos sąmokslo teorijos. Kaip jas kas mėgsta. Na buvo Janutienės knyga apie Landsbergius. Ir ką? Pasišaipė, kam reikėjo, paskaitė kas norėjo. O dabar matai jau ne tie parašė knygą, tai nevalia. Tik Janutienei privilegija yra kitiems uždrausta. Toks jausmas apima. Juk kam reikės, paskaitys, kas norės padiskutuos, kas norės nusispjaus ir nurašys į pasakas. Kame problemos?
Kažkaip nesuprantama,"pranešėjas"
Kažkaip nesuprantama,"pranešėjas"
atliko Judo darbą, kaip komunistiniais laikais, sukurpė istoriją, nevykėliai "rašikliai" sukūrė "romaną" ir už nuopelnus "pranešėjas" gauna net prieglobstį konservatorių "įmonėje". Ir už ką. Šiaip juk niekas nieko už nieką negauna. Keista ir labai įtartina. Manau, reikalingas išsamus tyrimas ir nedelsiant.
Vieno tikro ir reikalingo skandalo su Bartoševičiumi dangstymas pasakaitėm iš rūsio...
Vadinamas pranešėjas, didysis kovotojas su airių teroristais aiškus teroristas. Bet ko siekia šie žurnalistai su dabar jau ir knygų leidėjų Tapiną uoliai tarnaudami konservatoriams, liberalams? Ir kam naudinga teršti, žeminti karo metu savo šalies įstaigas?, Akivaizdu ir tai kad pinigai sąžinės neturi.
SIS PRANESEJAS IVYKDE KRIMINALINIS NUSIKALTIMA IR SI VEIKSMA REIKETU PRILYGINTI TEVYNES ISDAVIMU
Eilinį kartą pedokonservai įmynė ten, kur patys ir paliko krūvelę. Pranešėjas pasirodo tikras konservantas, medicinos specialistas, jo antra puselė užsienio reikalų, ypač ruskyno specialistė, abu kovoja už "didžiąją rasiją", o prorusiška seimo dauguma su nelietuviškomis pavardėmis puola juos gelbėti.
Kvaili klausimai, esminis klausimas kas užsakė ir kam tai naudinga, kam to reikia
Jei jau tirti tai tai šios knygos užsakovus ir laisvės tv leidėjus?Ir jau bjauriai atrodo ,kai toks vadinamas pranešėjas gali būti lygus su tikra pranešėja drąsia moterimi Kazėniene.Konservatoriai su juodomis technologijomis peržengė visas ribas,nori pavyti ir pralenkti bolševikus o tapinizmą vyraujančia propagandos rūšimi,
Alus - kaka.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų