Rašyti komentarą...
Seimo nario pencijos neužteko, dar Valstybinės pasirašė. Šitai irgi vis negana, dirbtų savivaldybėje irgi kurą tonomis piltu.
Palyginsiu dabartinę situaciją su Lenkijos lėktuvo katastrofa Smolenske, kuri nusinešė lenkų elito gyvybes, bet kartu atidarė socialinį liftą kitiems politikams, tokiems kaip Dūda. Valstybės mastu rusai nieko nepasiekė, nes Dudos karta labai neblogai tvarkosi. Lietuvoje bus analogiškai, ateis į valdžią "Antroji Lietuva", kuri yra tie patys dešinieji, tik be cinizmo, kurį turi dabartiniai. Aš balsuodavau už konservatorius, dabar balsuosiu už N. Vasiliauskaitės partiją, o Lietuvai bus nuo to tik geriau. I. Vėgėlė irgi toks pats krikdemas, tik negalėjęs ramiai žiūrėti, kas daroma su žmonėmis ir "pratrūkęs". Taip kad nieko blogo nenutiks, tik apsivalysime nuo brudo, kuris neleidžia pusei Lietuvos apskritai eiti į rinkimus, nes rinktis tarp skirtingų to paties š----o rūšių jie nemato reikalo. Tai mano nuomonė.
Tai,,kad valdiškos kontoros yra partijų irštvos, tai jau seniai žinoma. Juk bet kurioje valstybinėje įstaigoje mes pamatysime, kad ten dirba daugumoje partiniai asmenys. Kad įstaigos vadovas turi begalines galias ir gali savo darbuotojams mokėti priedus už nieką, kad gali leisti imti kyšius ir kitokius neteisėtus atlygius, kad yra reitingavimas ir viskas priklauso nuo įstaigos vadovo, o ne nuo darbuotojo darbo ir jo indėlio bendroje įstaigos veikloje. Tad matome, kad tarnautojo atlyginimas yra vien tik įstaigos vadovo malonės reikalas. Darbuotojų visuomet buvo ir bus perdaug pagal įstaigos teikiamų paslaugų apimtis. tarnautojai didžiaja darbo dalį užsiima neaiškia veikla. Tad tvarkos čia nėra ir namanau, kad kada nors bus. Nors vadovai dejuoja, kad niekas nenori dirbti, tačiau ar jie nori priimti gera specialistą jei jis nėra jų partijos narys. Problema, kad priimami tik partijų nariai, bičiuliai, giminaičiai ir niekas nežiūri į jų išsilavinimą, kompetenciją. Kol dirbs nekompeteningi, beraščiai ir menko išsilavinimo asmenys, tol matysime vagystes, grobstymus ir kitokias negeroves. Reikia baigti žaidimus su partijomis ir kurti normalias pelno siekiančias valstybės įstaigas, o jų teikiamas paslaugas apmokestinti nors ir minimaliais mokesčiais. Tad jei nedirbi, tai ir nėra ko gauti atlyginimą.
Dar viena išlindo "nacionalinė vertybė" koservų gaujos senbezda
O islindo lavone, tik ne jai kalbet. Pa dla mazeikiu nafta prakale uz 1 lita. Jos laikais jir ten voge milijonais.
šita visiems gatava į shikną sulįsti, kad tik būtų gerbiama priešų ir nomenklatūrinių jakilaičių.
kitas, kodėl visi žinojo ir nieko nedarė ir veikė susitarę? kaip sako kas meluoja tas ir vagia?, jei turi pateikti išlaidas, bet pasisavina apgaulės būdu? vagystė, jei daro daugelis ir tyli? veikia susitarę, t.y. eidami į rinkimus- meluoja kiek gali, atėję- vagia? kažkoks kosmosas ar ir čia save identifikuoja , kad vsio zakono, nes yra išrinktieji, nors viso labo rinkti tarnauti/dirbti mokesčių mokėtojų gerovei? kur atėjome?
Kaip Irutė Degutienė iš valstybinės pencijos atsišėrus.
Reikia naikinti priedus ir visokias išmokas savivaldybių tarybų nariams. Jie turi gauti tik atlyginimą.
Seimas turi įstatymu nustatyti, kad savivaldyvių politikai ir visi ten dirbantys klerkai, bei visų savivaldybės įsteigtų įmonių darbuotojai gauna tik algą. Ir viskas - jokių priedų, fondų, lengvatų. Tas pats ir su ministerijų, visų kitų valdiškų įmonių ir Seimo politikais ir klerkais. Kas čia kam neaišku? Negali savivaldybės pačios sau pasiskirti atlyginimus ir visokias papildomas malones. Tas pats ir su ministerijomis ir jų priveistomis valdiškomis kontoromis. Gana, laikas baigti šią valdiškų įstaigų bezdėtojų puotą mūsų visų sąskaita. Nepatinka kažkam dirbti tik už algą - tegul eina į darbo biržą. Niekas nė nepajus, jei neliktų pusės valdininkų, netgi daugiau nei pusės - vis tiek iš jų darbo jokios naudos, vien tik savo pusėn viską tempia. Kartu reikia dar kartą rimtai peržiūrėti kiek Lietuvoje iš viso reikia ministerijų, o ypač visokių priveistų valdiškų kontorų, kuriose susodinti politikų giminės, draugai ir pažįstami. Panaikinus 2/3 tų niekam nereikalingų kontorų - vėlgi, niekas nė nepajustų, kad jų trūksta. Jei pasidomėtumėte kiek šimtų tūkstančių valdininkų sėdi, bezda ir nieko naudingo mums visiems neveikia valdiškose įstaigose Lietuvoje, jus ištiktų infarktas. Tai - milžiniška veltėdžių armija, kuri parazituoja mūsų visų sąskaita. Valdžia eilinį kartą rengia mokesčių reformą. Kad visi tie dykaduoniai gautų daugiau pinigų, kuriuos ir toliau sėkmingai "įsisavintų". Vietoje to reikia karpyti valdiškų kontorų skaičių ir išlaidas - jei pinigus pradėsime naudoti ten, kur reikia, jų ne tik kad užteks, bet dar ir liks be jokios mokesčių reformos. Nes priešingu atveju kiek tu valdininkams pinigų beduok - išsidalins visus, tikrai nieko neliks. Valdininkui sukontroliuoti reikalingos griežtos taisyklės, jiems negalima leisti patiems priimti jokių sprendimų, kurie liečia jų pačių darbą ir jo sąlygas. Išvogs viską kaip iki šiol išvogė.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų