Rašyti komentarą...
Visi itarimai Dvyracio zinios......jie isaukliejo , isnesiojo lgbtsnika.
Sunku patikėti kokio lygio , intelekto ,arogancijos , didybės manijos apimti politikai valdo Lietuvą.Matyt besisukinėdami tik savo būreliuose jau seniai nepažįsta ir svarbiausia negerbia savo piliečių.Pademonstravo išsisukinėjimo ,melo viršūnes,kai užteko elementarios tiesos,už ką visi būtų gerbę ir supratę. Sujudimas ne dėl pačio K.B,bet nesuprantama kam reikia meluoti.Bet baimė dėl savo postų temdo protą o dar kalba kad yra demokratijos smaigalys,juk JK Džonsonas atsistatydino ir jokios tragedijos o pas mus jei jau Čmilytė ar Morkūnaitė Mikulėnienė ar Lansbergis atsistatydintų tai jau pasaulio galas,Taip kaip Šimonytė su nepakeičiamais aiškiai blogai dirbančiais ministrais,kai partijoje yra daug geresnių,
ŠITO ŽMOGĖNO NUOTRAUKŲ
Komuniagos gavo kaulą?
Kiek melagių konservų turi atsistatydinti? Ir tuojau pat!
Zenonas Vaigauskas
7 val. ·
Sunkiai, bet tiesa ryškėja
Pagiriamasis žodis prokuratūrai
Kodėl generalinė prokurorė pasirinko laiką kai būsimo įtariamojo nebuvo ir greitai neturėjo būti Lietuvoje?
Nežinojo ar taip jau sutapo? Žinoma ne!
Prokurorai puikiai numanė ko griebsis valdantieji ir kuo tai gresia tyrimui. Ir prokurorė apsunkino galimybes būsimam įtariamajam paveikti aukas iki minimumo. Akivaizdu neapsiriko.
siulau organizuoti peticija,kuri butu aiskiai reikalaujama,kad Seimas,kaip institucija,Lietuvai nereikalinga. Tik neaisku,kaip reaguotu tarptautine institucija,pvz,ES?
@Vitalijus Tai gal iš kart sakyk, kad mūsų caru ar generalgubernatorium bus kuris nors iš Putino pasturlakų, ko čia smulkiniesi?
Kada konservatoriai nustos meluot ?
lygioje vietoje daromas skandalas
lygioje vietoje daromas skandalas
gruodžio 20 d. penktadienį seime nebuvo jokio oficialaus pareiškimo dėl įtariamojo. Jokių kratų, jokių draudimų kalbėti ar bendrauti. Tai kas čia dabar vyksta yra durnių paradas. Laisvas žmogus turi pilną teisę skambinti kur nori ir kada nori. Jei būtų oficialiai pareikštas įtarimas, jei būtų ofiacialiai įsigaliojusi ikiteisminio tyrimo tvarka neskelbti, nekalbėti ir jūsų koneveikiami asmenys būtų davę pasižadėjimus, tai būtų kita kalba. Dabar čia opozicijos bandymas susidoroti su oponentais. Jokios teisybės ar tiesos čia net nereikia. Opozicijos fanai jau įaudrinti, jau Lietuva skaldoma ir tai vyksta karo akivaizdoje. Geras planas supjudyti Lietuvą ir atsakingi bus Skvernelis su Širinskiene, kuriais puikiai projeto šio autoriai pasinaudoja.
Opozicijai tiesiog reikia pūsti burbulą. Tai ir pučia. Jie iš bet ko tą burbulą pūstų, toks jų supratimu yra opozicijos darbas. Visais tais bartoševičiais, raskevičiais ir pan. bei jų nusikaltimais turi užsiimti prokuratūra, bet ne Seimo dundukai.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų