Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Plebėjai, jūs nelaimingi, neniekinkite L. Kojalos, jo intelektas atitinka aukščiausius standartus. Jis, kaip politologas, aukštai kotiruojamas. Kam norėti daugiau?
@Tai vat na jo . liuksusinis su-inlaizys....
Kojala, pigus propagandos rupore, kas brangiau kainuoja - gynyba ar puolimas? Ir kas ką galėtų pulti Rusija NATO su savo 65 mlrd. USD kariniu biudžetu ar NATO Rusiją su savo agresyvia ekspansija ir bemaž 1300 mlrd. USD kariniu biudžetu?
na ką kojala - tavo europoteriai neveikia, ne viskas vyksta pagal tavo rožinų arkliukų planetos taisykles, kurių mokeisi TSPMI, ne ką verti tie tavo mokslai...ne ką verti...
Ir toliau kremlius lieka nenugalimas
Ir toliau kremlius lieka nenugalimas
Mes matome, kur vyksta chaosas, tan visados atsiranda žmonių norinčių pasisavinti dalį turto. Ne išimtis ir Ukraina. Taip čia dalis žmonių kariauja, dalis stengiasi padėti savo šalies gynėjams, tačiau yra dalis, kuri nori pasipelnyti ar net prisigrobti. Ten kur yra skerdynės visados atsiras maitvanagių, kurie norės gauti savo grobio dalį. Pasaulis aišku yra sukrėstas tokiu Ukrainos kurupcijos mastu. Deja ta kurupcija vyrauja ne tik Ukrainoje, ją mes turime ir kitose šalyse. Vieni aukojame, kiti pelnosi iš mūsų aukų. Kaip ir visuomet, juk kur yra neapskaitomos lėšos, ten yra ir asmenų norinčių dalį jų pasisavinti. Puikiai žinome, kad karo atveju apskaita yra neįmanoma. Kadangi pasaulio parama Ukrainai buvo per maža, o gal tiesiog nebuvo noro, kad Ukraina rimtai galėtų pasipriešinti Rusijos invazijai. Tai šendiena karas tapo tiesiog ginklų naikinimo ir žmonių žudymo įrankiu. Visi puikiai mato, kad nugalėti Ukrainai Rusiją yra neįmanoma misija. Tad parama tik dar daugiau atneša nuostolių visam pasauliui ir taip tik laiko tempimas. Suprantama Putinas nenori pilnu pajėgumu pulti ukrainos, nes jam nenaudinga. Jo tikslas kiek galima daugiau sunaikinti karo technikos, kiek galima daugiau susilpninti Europos ir NATO karine galią, net kuo daugiau išžudyti ukrainos gyventojų. Aišku tokiam monstrui nerūpi savi kariai, kurie irgi žūsta, o karo technika gi laikas atsinaujinti. Jei Ukraina negaus paramos, tai karas praras prasme ir ukraina bus priversta pasiduoti. O Putinas galės tik pasirodyti pasaului, koks yra nenugalimas ir toliau žygiuoti vienydamas pasaulį į vieną rusijos imperiją.
As net nebaiges politologijos mokslu daugiau raukiu nei sitas pimpackiukas.
rašai visiškas pievas
Kiek pats asmeniškai paaukojai ukrainai? Ačiū.
Su tiek išvogtos paramos jau buvo galima Rusiją taip pagąsdint, kad ir fantazijos neliktų lįsti į svetimas teritorijas. O dabar beveik neliko Ukrainoje jaunuolių kuriuos dar pakampėse suradę prievarta kiša į frontą. Dalis davę kyšius šiltai sėdi arba pabėgo į užsienį. Turčiai gi prisivogę tik ir laukia kada nustekentą išžudytą Ukrainą su naudingom iškasenom pusvelčiui galės supirkti.
atsibodo visiems duot tas paramas,vistiek viskas išvagiama kaip į kiaurą katilą ta parama ir baikit gasdint kad kažkas puls,niekas nepuls,nes niekas nenori ubagų išlaikyt
@tai reik gazdint,baikstus zmogus yra bejegis.
padėti atblokuoti su savo plunksna
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų