Rašyti komentarą...
Įdomu, o ką ministras veikia
Įdomu, o ką ministras veikia
Kiekvieną dieną, nuo 8:00 iki 17:00? Ūkininkai turi kozirius, sako ministras, jei patys turi susitvarkyti su godumo nemažinančiais perdirbėjais. O ministras ką veikia? Kam jis reikalingas iš viso, jei negali to perdirbėjų godumo sutramdyti? Gal jau Lietuvoje nebėra galimybės leisti atitinkamus įstatymus, Seimo nebėra? Ir ministerijų nebėra? A tai kur jos pasidėjo? Vis ilsisi? Ministras turi ne apie kozirius ūkininkų rankose pasakėles sekti, bet įnicijuoti atitinkamų įstatymų ir poįstatyminių aktų priėmimą bei kontroliuoti jų vykdymą - kad išnaglėję ir milijoninius pelnus sau kraunantys perdirbėjai, o taip pat ir prekybininkai, pagaliau pajaustų, kad Lietuvoje yra valdžia - Seimas, ministerijos, ministrai. Nes dabar toks įspūdis, kad jie užsiiminėja ne tuo, kuo reikia - tai lgbt vaivorykštinių reikalams laiką švaisto, tai narkotikų legalizavimui ir pan. Atsibuskit vieną kartą, nes atvažiuos ūkininkai iš kaimų ir jus taip pabudins, kad dar ilgai užmigti nebegalėsite, šauksite "Mama, gelbėk!" ir prisiminsite savo vaikystę vėl prisišlapinę į kelnes.
Ministeri pradėk dirbti žmonėms arba atsistatydink
K.Navickas nesupranta ūkininkų.Nėr apie ką kalbėti...
Argi nematote, kad ministras yra neįgalus. jis užima vieta ir nieko nesupranta ir nesugeba. Jei asmuo žemo intelekto ir neturintis kompetencijos žemės ūkio sferoje tai ko iš tokio galima tikėtis. Jis pasiima atlyginimą, vaidina ministrą, tačiau daugiau iš jo nieko ir nereikia tikėtis. Kai tokie valdo šalį, tai betvarkė ir vyksta. Juk valdžia turi visus svertus ir priemones sutvarkyti ir sureguliuoti kainas, bet jai turime neįgalų ministra, tai kas tuomet turi dirbti jo darbą. Taip pramoninkai yra susibūre į konfederacijas ir čia yra nustatinėjamos siupirkimo ir pardavimo kainos. Juk konfederacija viską reguliuoje ir nereikia aiškinti, kad yra kažkokie neleistini susitarimai ar kažkokie tai kitokie įsipareigojimai. Konfederacija atlieka rinkos reguliavimą. Ir kam supirkinėti piena brangiau, jei ūkininkai tikrai pieną nenuvež ir neparduos nei Lenkijoje, nei Latvijoje. Tegul džiaugesi, kad bent kiek moką, nes tikrai ūkininkas neturi kito pasirinkimo, o pirkėjas parduotuvėje vėlgi pirks už tiek už kiek pasiūlys pieno konfederacija, nes dėl pieno tikrai nebėgs į kitas šalis. Tad niekas nieko nereguluoja, o ir reguliuoti nėra kam. Tad turime tai ką turime. Ir džiaukimės, kad pieno litras dar nėra brangesnis už degtinės puslitrį, nes benzino kaina jau peraugo. Benzino gamybai išleidžiami didžiuliaim kaštai, mokami akcizai, PVM ir tai pasirodo gali būti pigesnis už piena. Tuo tarpu pienas superkamas už kelis centus, pasterelizuojamas išpilstomas ir tampa auksiniu. Sunku suprasti kai pieno vieno litro persdirbimo kaštai siekia geriausiu atveju 40 centų, tai kas pasiima visa litą už pieno viena litrą. Kagi matosi kad šis verslas nešantis milijoninius pelnus, gal net vertingesnis ir už narkotikų verslą.
Jeigu dar šiek tiek gyvenome
Jeigu dar šiek tiek gyvenome
patenkinamai, tai per paskutiniuosius kelis metus nusmukome i begalini dugna. Kur matyta, nyksta gyvulininkystės ūkiai, pieno ūkiai, greitai prarasime ir žemdirbystes pagrindus. Būsime afrikine šalis Europoje. Niekas neauga. Dykuma. Manau, ne tos galvos tvarko pagrindini šalies daugiametį - šimtametį pasididziavimą-gyvulininkystę ir žemdirbystę. Arogancija ir nusistatymas pries ūkininkus žlugdo pacios salies pagrindą. Prarasti metai, išnaikinti ūkiai prives prie nebeištaisomų klaidų.
Negaliu patiketi, kad Lietuva
Negaliu patiketi, kad Lietuva
žemdirbystes, gyvulininkystės kraštas, o pieno sektorius, ir ne tik,merdi. Pieno trūksta, apdirbimo įmonės atsiveza is Latvijos, Estijos, Lenkijos, parduotuvėse pieno produktai brangiausi. Kas darosi su mumis ir kas kaltas? Ar ūkininkai perdirbėju yra skriaudžiami, ar ūkininkai per daug nori? Kaip yra kitus? Kad mūsų perdirbejai yra besociai, kai vanduo parduotuveje brangesnis už piena, tai pateisinimo neturintis faktas. Manau, tai nusikaltimas.Tai nusikaltimas. Pienas parduotuveje kaip vanduo: skiestas, praskiestas, o gal tik milteliai. Ir tai daroma seniai. Kada gobšuoliai baigs daryti nusikalstamas veikas. Ir vadinasi milijardieriai. Prabilkite, pagaliau,ministre.
Blogai, kai Lietuvai ,,vadovauja,, dvokianti tvartelio SUTVE. Nei smegenu, nei mastymo.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų