Rašyti komentarą...
Ajujet. O kur BADAR? O kaip be tėvų sutikimo nepilnamečių stebėjimas, krs galimas tik esant PAGRĮSTAM itarimui apie daromą NUSIKALTIMĄ?.. Darbo neturi? Taboro prekybos nesugeba uždaryt, visuotinai žinomus platinimo taškus saugiuvatstumubaoeina, 4kilogramus kokaino pra3,14o iš komisariato ir viskas OK? Ar čia užsakymas iš vietinių narkodilerių - galimus konkurentus sumedžiot?
O tie dronai bus kamikadzes? Savaime susinaikinantys?
Jei problema yra elektroninės cigaretės, tai vienintelė išeitis - uždrausti jų prekybą ir įvažimą. Laboratorijose turėtų būti patikrinta, kokia užpildų sudėtis ir kokios medžiagos patenka į aplinką garinimo metu. Vienkartines pakuotes galima surinkti ir jos nekenkia jų nevartojančiam. Elektroninių cigarečių garų poveikio jau neįmanoma išvengti net bute dėl bendros ventiliacijos. Mokesčiai turi atitikti daromą žalą aplinkai.
kada buvo reportazas per tv o kada straipsnis,ir tai yra ac-hujiena naujiena
Kuo greičiau tie vaikigaliai susidurs su realybe, o ne ta "rožine pasaka", kurią jiems per visokius pilietinio ugdymo užsiėmimus pasakoja, ten apie "individo laisvę", "žmogaus teises", "pagarbą nuosavybei, būsto neliečiamumui" ir panašius kliedesius, tuo geriau, tuo didesni šansai išgyventi suaugusiųjų pasaulyje, perpratus policinės valstybės veikimo metodus ir nerašytus įstatymus.
@Puiku Visiškai pritariu, kuo greičiau jaunimas suvoks, kad šiai valstybei jie tėra tik mokestinė bazė, darbo jėga bei baudų mokėtojai, tuo geriau.
@Simonas Verksniai.arba nevaikiai
Tie patys mentai. Rūko žolę patruliai ...
@Laura sitie jau uzaugo ,ka nori ta daro :D
O tai jau pjudymas šunimis nebepadeda?
Numus su ragatke
pagauk Dramblį su tikoju povandeniniu dronu
Ziurekit drono neprasikit

Skaitomiausios naujienos
Į viršų