Rašyti komentarą...
Juk reikia iš kažko mokslą daryti, tai ir daromos tokios nesamonės. Kiek tokių atradimų ar išradimų prikurta, tik kokia iš jų nauda. Taip ir šis kauno mokslininkų tyrimas, kuris tusčias oro burbulas. Tad jei gauni didžiulius pinigus moksliniams tyrimams, tai reikia parodyti ką gero nuveikiai. Supraskime viena, jei mūsų mokymasis vidurinėse ir aukštosiose mokyklose su kiekvienais metais krenta, jei mūsų gabiausieji studenta išvyksta į užsienį, tai kas lieka šalyje. Tad nereikia tikėtis, kad kažką sukurs ar išras, tai tiesiog kažka nevykusio bando kopijuoti iš užsieno. Bėda ta, kad ne viską pasiseka nukopijuoti ir panaudoti. Pasaulyje mokslas jau seniai tokia teorijas yra patikrines ir atmetes, tad belieka mūsų mokslininkams jomis didžiuotis. Mažiau reikia finansuoti tuos ale psiaudo mokslininkus, nes naudos iš jų jokios. Geriau jau pasinaudoti pasaulio moksliniais atradimais ir išradimais, geriau lengviau į mediciną įsileiskime pasulio išradimus ir leiskime ligonius gydyti naujausiomis technologijomis ir naujausiais medikamentais, o ne žavėtis mūsų vietiniais mokslininkais. Nenoriu kritikuoti jų mokslinių darbų, nes tikrai esu gan gerai susipažinęs ir puikiai žinau kaip visa tai vyksta, kaip gaminami mūsų mokslo daktarai, kas patenka į doktorantūros studijas.
Perversmas kauno medicinoje reikalingas jau seniai. kauniečių mafija prarado saiką griaudami mediciną. Savo beprasmiais atradimais plauna pinigėlius. Iš balso nustatys, kai rankos ir kojos tai seniai parodo. Bet pinigėliai gerai įsisavinti. Ir straipsnis skamba kaip nobelio premija. Nemaža sumelė nusėdo kišenėse. Čia kaip su kauniečių atradimais parkinsono ligos gydyme. Padarė kamuoliuką už 400 euriukų ir mulkina pasauliniu mąstu. Nauda tik aferistams, bet ne ligoniams.
Metas pradėt visiems garsiai ir greitai čiausketi,kalbėti ir juoktis, kad neužkluptu ligos.
Ką jūs ten perversit? Visų pervertėju gyvenimas, praeitame šimtmetyje, elektronikos srityje, baigdavosi greita mirtimi. Jei ką darai , daryk tyliai, o ne per rūporus. Ir medicinoje, vėžys yra išgydomas, tik va kur dėti chemija ir spinduliuotę?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų