Rašyti komentarą...
Klausimas politikieriui kur buvot kelius metus
Tai labiau panasu i priesrinkimini sou
Bus geros žinios kai šitų bukagalvių nebus seme ir vyriausybėje
Pavasarį parskris varnėnai
Pavasarį parskris varnėnai
Tai beveik ir visos geros žinios bus
TREČIASIS "KIRDYK" LIETUVA
Kodėl trečias ? Ir kodėl kirdyk ?
Atsakymas visais trimis atvejais vienodas ir vienintelis - Lietuva ėmėsi stadiono Vilniuje.
Pirmą kartą statyba buvo pradėta 1987 metais dar esant Lietuvos TSR. Ir iškart, jau sekančių metų pradžioje, Lietuvos TSR ištiko nacionalinė katastrofa - pačioje vasaros pradžioje buvo įkurtas Sąjūdis, tas pats, kuris pagal vieną labai peršamą legendą ir “pribaigė” Tarybų Sąjungą. Pats Sąjūdis irgi neišdygo savaime tuščioje vietoje, jis konsolidavosi iš tokių tuometinės tarybinės bohemos tusovkių kaip “Žemyna”, “Santarvė”, “Talka” ir pan.. Nors pikti liežuviai sako, kad pagal jau nutylimą legendą, tai buvo tik KGBistinis projektas.
Stadiono statybos po truputi judėjo net ir pasikeitus santvarkai iki pat 1993 metų kol iš Lietuvos neišėjo jau Rusijos kariuomenė. Tada ir sustojo. Baigėsi judėjimas iš inercijos išėjus iš TSRS. Niekam tada nerūpėjo kažkoks stadionas, nes prasidėjo totali prichvatizacija, vogimas, grobstymas ir visa ko tarybinio griovimas bei naikinimas.
Tai ir buvo pirmasis kirdyk Lietuvai. Tiek ekonominis, tiek socialinis, tiek teisinis, tiek ir kitais aspektais.
Antra kartą statybos prasidėjo 2008 metais, tačiau ir vėl nacionalinė katastrofa Lietuvai - rudenį valdžia buvo įduota lanzberg šaikai su laborantu-premjeru ir tuo klounu, na tuo, kuris “vienas iš trijų” ir buvo nuteistas už melagingą skambutį apie padėtą bombą, priešaky.
Šita šaika tada tiek priskaldė malkų su tom savo naktinėmis reformomis ir be jų, kad yra žagsima dar iki šiol.
Tai buvo antrasis kirdyk. Apvogti pensininkai, sunaikintas smulkus verslas, bedarbystė privedusi žmones iki seimo langų daužymo. Plius dar prie viso to Daukantynėje buvo pasodinta neklystanti senmergė iš partškolos ir Rusijos valstybinė paslaptis, prie kurios vykdomos totalitarinės diktatūros - grybovščynos - niekas 10 metų net nedrįso užsiminti apie jokias stadiono statybas.
Ir tik 2019 metais, kada Daukantynėje atsirado skandinaviško banko klerkas, Vilniaus sovietas vėl išdrįso ištraukti tiek metų dulkėjusią stadiono idėją.
Vakar LanzbergRT paskelbė, kad įsigaliojo konsesinė sutartis stadiono statybai. Tipo nuimtas prakeiksmas persekiojęs šią statybą 35 metus. Kadangi baigti statybas įsipareigota 2025 metų birželį, tai tas trečiasis kirdyk Lietuvą turėtų ištikti iki to laikotarpio.
Visos būtinos sąlygos trečiajam kirdyk yra susiklostę kiek tik įmanoma palankiausios.
Seime ir vyriausybėje bujoja ir rujoja tos pačios šaikos atstovai, kuri sukėlė ankstesnius kirdyk visaip skubina trečiąjį. Ekonomika sąmoningai žlugdoma. Visuomenė suskaldyta ir sukiršinta kaip dar niekada nėra buvę. Skurdas, infliacija, kainos kyla kasdien. Su visais kaimynais susiėsta seniausiai. Šokinėjama ir keliama grėsmė kaimyninei branduolini super-valstybei. Su kita sugadinti bet kokie santykiai. Kišamasi į jos sąjungininkės vidaus reikalus ir t.t ir pan.. JevroSojūze ir NATO į Lietuvą jau žiūrima kaip potencialų problemų su Rusija šaltinį ir kaip į palatos Nr. 6 pacientus.
Šitas trečiasis kirdyk gali ateiti bet kada - tiek iš vidaus - tiek ir iš išorės.
Ir pagrindinis visų kirdyk požymis - kaip tie neatskiriami apokalipsės raiteliai - Vilniaus stadionas - jau paskambino ar pasibeldė į duris.
Aha.. Stadiono nestatys... Statys skalbyklą.. Likusius pinigus skirs gynybai.. Klaunai....
Koks skirtumas kokia ginkluote pirks Lietuvos valdzia su prasigerusiu kariuomenes vadu. Viskas ka jau nupirko, isvogta ir parduota, bexeriai neveikiantys, karuomene neturi elementariu ginklu, o tie vagy dar nori skubiai isvogti 1,5 milijardo euru, kuriuos labai skubiai pasiskolino.
@Ruta iš savo bokšto matuoji. Jei gyveni su pijoku lūzeriu, tai galvoji, kad jau visi tokie. O jei jau vagys sapnuojasi, tai esi mažų pajamų ir vargų prislėgta asaba, todėl tokia pikta
Eilinis konservu marionete, be to dar ir visiskas kvailys.
Ponas Kasciunas dar per jaunas,
Ponas Kasciunas dar per jaunas,
jis uzsiciklines "kad rusu tanku cia nebutu"... skamba, kazkaip tolimai, siurealistiskai..., ne taip aiskina. Turetu pasakyti, kiekvienas suprastu, kad niekas ant sofytes nepasedes ir nesiseiles, kad jam pofik, neidomu ir visiskai nerupi. Parups kiekvienam, jaunam, senam, zydinciam, klestinciam, netgi, jei jis rusakalbis (iskaitant moteriskes). Nes ordai atejus, jie surinks visus iki vieno, na, gal koki kita paliks ryskiai koloboruojanti, del kvapo, visus kitus paleis ant mesos i europos, pvz. Lenkijos uzkariavima, mesos sturmuose... Tad gal but geriau susimastyti is anksto, kol tie neatejo.
Kariauti troksta ir karus provokuoja tik idiotai uzgrobe valdzia, del savanaudisku asmeniniu interesu.
Del valdzios, nebaudziamumo, turtu...
@tskp O ką daryt, jei gyveni šalia tokio idioto?
toks jausmas kad tie visi buduliai
toks jausmas kad tie visi buduliai
@Jurgis labai trokšta čia kacapo ant savos žemės ir jų kieme. Tiek visokio brudo čia prišneka, kad nevalia susidaro įspūdis, jog laukia, kaifą gaudo belaugdami.
is karto galima suprasti kariuomenes vado pasakymus ir ji palaikyti. Vien noro pabuti protingu neuztenka. Reikia tureti supratima, kuris ateina su laiku, siekian reikiamo islilavinimo. O kaip matosi is tokiu plevesu kelti panika ir zmoniu nepasitenkinima sugebejimo daug nereikia. Kazkada (nieko blogo pries siuos zmones neturiu) melzejos "galejo" valdyti sali... Tad, gal tegul kiekvienas dirba savo darbus. Arba: nemoki pi..t, nereikia lyst...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų