Rašyti komentarą...
Na ar tokiais straipsnias runkelius norima sustatyti i is anksto suplanuota vaga ? Miske dar medis, danguj paukstis.
Man Nausėda geriau atrodo. Tik jam kitus reikia pastumti į šalį
Vėgėlė tai žuvis, kuri slepiasi tarp akmenų, dugne. Gali būti gaudoma rankomis. Masalą griebia noriai. Mėsa - vidutinio skanumo. Nėra naudojama kaip pastovus maisto šaltinis, nes nėra labai populiari.
@Visų žiniai turi omeny, kad žvejai už jį balsuos? Pritariu
Šimonytė parodė savo veidą tapusi premjere ir kokiais dvigubais standartais vadovaujasi,Keista ,kad valdžiasklaida nieko neminėjo,kai Nausėda dėl tėvo mirteis negalėjo vykti į aukščiausio lygio susitikimą ,vietoj jo nevyko ir Šimonytė,Ir vietoj jos kur prezidentai,premjerai išvyko mėgėjas ministras S,Gentvilas,Tikras valstybinis Šimonytės požiūris,ji geriau sudalyvavo savo ministro Anušausko apdvanojimo vakarėlyje, Ir ką gi tas Simonas iš tos konferencijos parsivežė su kuo ten bedravo?Arba Šimonytė iš kelionės po Japoniją?Taigi nereikia kurti mitų apie ją su Šveiku priekyje yra tik samdoma darbuotoja,
Nes neduoda veltėdžiams pinigu
3 šlykštus komunistai.
Nausėdos reitingas mažės, nes dėl jo užsienio politikos prarado verslas rinkas, dėl kurių ilgai kovojo. Iš to seka, kad kažkas labai daug prarado pinigų, žmonės darbo vietų. Kol kas labai gudriai kanalizuojama ši problema ant anūko galvos, bet abu labu vykdo viso labo savo šeimininkų politiką. Su Lietuva tai neturi nieko bendro.
@na Faktai rodo, kad daugiau atrado. Pavyzdžiui, į JAV eksportas padidėjo 72 %, o tai sudarė 2,16 milijardų eurų
@ooo3 žinoma, vienus sužlugdė, o kažkas prasisuko.
Išsirinkite prezidentu Jėzu Kristu ir pasibaigs visos jūsų problemos.
Na,o ar pagerės gyvenimas Lietuvos žmonėms ,jei bent vienas iš tų trijų kandidatų bus išrinktas rinkėjų mažumos? Anksti dar burti varažyti... Reiktų pakeisti ydingus rinkimų įstatymus pirmiausiai.
Visai nesuprntama ,kodėl taip anksti pradedama aiškintis kas bus jeigu bus,Be to kodėl čia Vegelė ,Anušauskasi o kai kuriuose net Tapinas traukiams į reitingų lentelę,O gal G.Lansbergis taps prezidentu,nes netveria savame kailyje jau dabar būti prezidentu,kad ir neoficialiai. Bet čia kaip apie sinoptkų prognozes,tiksliai koks oras bus rytoj,sužinosim poryt,

Skaitomiausios naujienos
Į viršų