Rašyti komentarą...
rusams sakes! jie neturi landzbergio,o pas mus visa landzbergiu sunauja. mes-nugalesim!!!
Rusams atsibos putino rėžimas. Tarp rusų daug drąsių, protingų, sąžiningų, žmogiškų žmonių. Jie visai nenori, kad rusai taptų Ukrainos žemių trąša. Jie supranta, kad putinas įstūmė rusų tautą į atmatų duobę. Jis paniekino rusų tautos didvyrius. Rusas tapo viso pasaulio keiksmažodžiu. Pirmyn Rusai į kremlių, išvarykit tą putino žmogžudžių gaują. Tapkit garbinga tauta.
nugalet nenugalesim,tik sunaiknsim.
Rusijos nėra, yra tik Maskolija
Rusijos nėra, yra tik Maskolija
Maskoliai viską vagia. Pavogė ir Kijevo Rusios pavadinimą. Yra tik Kijevo Rusia, jei yra tokia šalis Rusija, tai Ukraina yra tikroji Rusija. Maskolija yra tik teritorija aplink Maskvą. Ir tiek. Nei Tatarstanas, nei Altajaus ar Sibiro tautos nėra jokia Rusija, anei Maskolija, juo labiau šiaurėje gyvenantys klajokliai ir žvejai. Maskoliai viską pasisavino. Laikas grąžinti. Ukrainiečiai padės tai padaryti
@Rusijos nėra, yra tik Maskolija ZIUREK KAD IS TAVO KIEMO NIEKO NEPAVOGTU MAN ATRODO SIANAKT BUS TAU IS KIEMO PUSES
Rusija netapo fašistine, bet daugiau mažiau visada tokia buvo. Rusija yra rasių ir tautų kratinys, kur ką užsigrobei, tas tavo. Rusai sako, kad Rusijos sienos niekur nesibaigia. Būtent dėl to dabar tūkstančiai rusų kitose šalyse jaučiasi, kaip našlaičiai. Kaip ir tas armenas ar koks tai be teisės gyventi Lietuvoje.
Apskritai, klausimas, ar tokia Rusija turi teisę egzistuoti?
patys save nugalės
NACISTINE UKRAINA ATSIBUSKIT PAGALIAU PED I KAI
Kostia ragina ruskius atsibusti
Kostia ragina ruskius atsibusti
@KOSTE :)
@Kostia ragina ruskius atsibusti Nebesvaiguliok rusijos niekas nenugales ir netgi haholu naciai ju neiveiks su amerikonu ginklais
Šlovė Viešpačiui ir pagarba Rusijos tautai už kova prieš prieš Europos fašizmą ir nugalėjimą per antra pasaulinį karą, nes jei ne dydi Rusijos jėga ir pergalės Stalingrade, Kursko ir Baltarusijos kovos (Operacija Bagrationas), tai JAV ir Europos viršunėlės net nebūtu išsisodinusios Europoje.
@Bronius O dabar išsodins jus.
@Bronius kokia pergale,nunusisnekek,rusai PRALAIMEJO KARA,KURI IR PRADEJO.
@tai va Kas laimi karą dvasinį, tas laimės ir fizinį karą. O dvasinį karą Rusija laimės, nes su jais nepriklausomai ką jie yra prikrėtė per karą yra ir bus Viešpats Dievas. O Europą jau senai Jį užmiršo ir nusisuko nuo jo ir priėmę gendernizmo ideologijas, tai yra priėmė velnia.
@tai va Nebegerk daugiau ir knygas skaityk tik ne tas europos pi d er iu kara laimejo rusija visi tai zino nebent dabartiniai piemburniai prisiklause landzbergio pasakeliu
@Bronius Jūs gi ereliaiai: laimėt karą amerikoniškais tankais, Aerokobrom, Studebekriais, amerikoniškais sprogmenimis ir paraku, ėst amerikoniškus konservus, kad nestipt badu, dėvėt milines iš amerikoniško milo, lėktuvai skraidė amerikonišku benzinu, Studebekeriai irgi amerikonišku. Savo buvo tik "tiochlineikos" ir girti "osvoboditeliai". Tai kas laimėjo karą?
Visus Kremliaus arkliagalvius ant kuolų susodinti!
@Marytė VISAS MARYTES SUSODINT
Nugalėjimo būdu. Kai tik Kremliaus išsigimėlis Josifas Gebelsovičius Putleris Vakarams įgrįs galutinai, Rusijai bus kaip Irakui Kuveite - atskraidins amerikiečiai tankus ir pervažiuos jais Rusiją skersai išilgai. O išsigimėlis Putleris dvės kaip išsigimėlis Irako vadukas arba kaip Bin Ladenas. S prazdnikom provala, tovariščiai maskoliai.
@Paprastai nebesapaliok nors tokiu nesamoniu animaciniu filmuku prisiziurejai gal

Skaitomiausios naujienos
Į viršų