Rašyti komentarą...
Už piena pelnas didžiausias supranta, kad atitenka valstybei tai 21 % nuo parduodamo pieno produkto kainos. Ne ka mažesnį pelna pasiima ir perdirbėjai, jie ant litro pieno užsideda apie 1 eurą, nuo kurio tenka susimokėti mokesčius valstybei ir išlaikyti verslą, tad realiai jiems lieka apie 40 centų nuo pieno litro, tačiau iš šio pelno dar tenka susimokėti pelno mokesčius valstybei, tai lieka apie 20 centų. Prekybininkai užsideda antainį apie 20 %, nuo kurio tenka mokėti mokesčius ir išlaikyti verslą. Tad matome, kad labiausiai pelnosi valstybė ir toliau eina perdirbėjai. Kiek žinau perdirbėjų metiniai pelnai siekia šimtus milijonų Eurų. Tad jei mažintume perdirbėjų gobšumą, tai realiai kristų parduodamo pieno kaina arba jie galėtų daugiau mokėti pieno gamintojams. Kol pieno asociacija reguliuos tiek supirkimo kainas, tiek ir pardavimo, tai turėsime tai ką turime. Čia nereikia jokių barterinių ar kitokių susitarimų, čia viską atlieka pieno perdirbėjų asocijacija. Tad ne ūkininkus reikia remti, o nustatyti žemiausia bazinio pieno supirkimo kaina ir viskas baigtūsi. Kadangi perdirbėjai kelti pieno pardavimo kainos negali, nes tokiu atveju į rinką atkeliautų pienas iš Lenkijos, Latvijos ar Estijos. Tad tektų perdirbėjams susimažinti savo pelnus ir nebereiktų valstybiai remti ūkininkų. Tačiau matome labai paprasta ir įprastą valdžios politikos manevrą, mokėti ūkininkas išmokas iš valstybės, o patiems ministrams ir valdantiesiems pasiimti atkatus iš pieno perdirbėjų asociacijos valdybos. Gaunu pinigus, turtėju, o ūkininkai tegul nutyla gave kelis eurus iš valstybės, nes nesugebu ir nenoriu nustatyti minimalios pieno supirkimo kainos. Pagal šios dienos pieno produktų kainas parduotuvėse, bazinio pieno supirkimo kaina galėtų būti apie 50 euro centų už litra bazinio pieno ir niekas neturėtų jokių nuostolių, o dar net turėtų nežymų pelną. Supraskime viena, kad vienas centas nuo litro pieno, perdirbėjams per metus atneša apie 10 milijonų gryno pelno. Todėl jie taip kovoja už kiekvieną centą.
daugiausia gauna trumpos ir tvarijonavičiai, todėl per neįtikėtinai trumpą laiką ir tampa milijonieriais...
itariu kad pelna gauna seimas su ministerija ddziausa
Gauna trecios zmonos penktas vaikis.
o ar zeme pliokscia ?
Paklausius diskusijų atrodo, kad niekas jokio pelno negauna, tik nuostoliai, Ypač nuskriausti pieno skiedėjai. Jų gamyklos nuostolingos. Tiesiog reikia visą pienininkystę uždaryti ir laikas lietuviams nealkoholinį alų ir kamapių arbata gerti.
Gauna didžiausią pelną? Ką jūs skaičiuoti nemokat? Nugi valstybė gauna didžiausią pelną. Nuo to litro pieno PVM daugiau kaip penktadalis, moka mokesčius perdirbėjai, moka mokesčius prekybininkai, moka mokesčius ten dirbantys žmonės, moka nuo dividendų mokesčius tų įmonių akcininkai. Jei viską suskaičiavus valstybės dalis nuo to litro pieno daugiau kaip pusę kainos. Bet apie tai ūkininkai kažkodėl tyli. Gal mažiau rekalokit ant prekybininkų ir perdirbėjų o rekit ant valdžios kad mokesčius visiems mažintų, nes priveise biurokratų ir valdininkų be proto o išlaikyti pinigų daug reikia, nes kaip nekaip tos nereikalingos darbo vietos sukurtos savo vaikams, žmonoms, meilužėms,giminėms ir partieciams. Va jums ir atsakymas iš kur tokios kainos. Jei ką aš ne perdirbejas ir ne prekybininkas o tik eilinis darbininkas bet suprantu iš ko tokią kainą pasidaro.
Kad ,taip jau blogai,o kas Juos liepia laikyti tuos ūkius,tegul užsidaro,ir bus baigta,tikrai žmones,nebadaus.Ūkininkai,gauna,visokias kompencacijas,už žemes už kura,ir dar verkia,okai kitą versla susikuri,tai ką gauni iš valstybes ,nieko.Čia tavo verslas,tai kaip sugebi,taip ir dirbi.Jei nesugebi,užsidarai,nera padeta ant lekštutes,imk ir valgyk.Tai ,tegul mažiau dejuoja.
@Bn Nu ir mąstymas tavo. Jei darai verslą dėl konkrečios produkcijos tai už tą produkcija ir nori gauti pelną, o ne pašalpa. Sakai gauna kompensacija, gerai gal ir gauna, bet tai už kitus dalykus, kurie taip pat už dyką nesidaro. Pvz. Tu norėtum eit į darbą ir negauti atlyginimo, bet gauti kompensaciją iš Europos sąjungos dėl į darbą suvažinėto kuro? Tai va čia žinok panašei...
Kai pradings lietuviskos karves, lenkai gales pakelti pieno kaina lietuvai
o N kartu daugiau, nes parduotuveje perkame jau gerokai praskiesta shuda.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų