Rašyti komentarą...
Visi politikai meluoja. Visi. Ypač daug - prieš rinkimus. Kas čia per klausimai, žurnaliste? Nejaugi nežinojote?
kas meluoja tas ir vagia
kad ,,durniu " vilioja visi.Politine atsakomybę privalo prisiimti seimo pirmininkė,partijos lyderis ir frakcijos seniūnė.Gana visiems pudrinti smegenis.Visuomene ne besmegeniai
@Ir aklam matosi Tai kad tamsta visiškai aklas. Tamistai reikia, kad sugrįžtų blinkevičiūtės, karbauskiai ir skverneliai. Tai būt smagu vėl parceliuoti Lietuvėlę saviškių tarpe, o tai pradings per tiekos metų įgyti dalintojų saviems įgūdžiai! O teisėsaugos liesti nevalia, tegul miega, šitaip kaltais jūs pirštu parodysit. O jei anie pradės krutėt ir suras, kas jums nepatinka? Skandalas, "pravalas", bėkim rėkim?
@AA o tu be tu ka ivardinai daugiau nerandi kandidatu???? turbut ir esi is tu kam patinka vaikai?
Kai teisėsauga "volioja durnių", kai dairosi kas į kairę, kas į dešinę, jiems darbas nerūpi ir visi, kas netingi, pudrina smegenis. Klausimėlis: Kuriems galams toks generalinis komisaras, generalinis prokuroras, kurie vietoj tyrimo užsiima politikavimu? Ne seimas jiems moka algą. MES MOKAM, visi.
Šiaio taj šimonytė stipri ,pats laikas paimti viską į savo rankas
Ar politikams meluoti jau tapo norma? jūs rimtai? Visi jie melagiai ir vagys, pažiureti užtenka debatus i merus vienoje, kitoje savivaldybeje, kokiais jie pažadais dalinasi nėra žodžiu svetima gėda.
Ar dar ilgai reikes ziureti i sita slykstu kusiu apaugusi iskrypelio snuki???
Prie žurnalistų melo jau visi pripratę.
aišku kad norma,nes visi žmonės tą melavimą toleruoja ir visiems gerai,kažin kur tokios pasekmės nuves
politikai nemeluoja? Tik patekai į Seimą - iškart tampi melagiu /e.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų