Rašyti komentarą...
Laimes Zuokas jokiu kitu nebus va tep
kad galimai Vasaitytė Benkunskė darbe apsivogė... Kaip ir Jurgelevičiūtė savu metu... Tie lūpdažiai ir kvepalai... Vis pakiša koją...
Benkunska....
"Po to, kai priėmė ir pasveikino Lietuvos vicečempionėmis tapusias Vilniaus „Žalgirio-MRU" futbolininkes, jis feisbuke parašė: „Mūsų krepšininkės šaunuolės"."
"Krepšininkės?
Jeigu už Vilniaus sportą atsakingas vicemeras nesugeba atskirti dviejų žaidimų, paaiškiname bent esmę - futbolas žaidžiamas kojomi, o krepšinis - rankomis.
Kažkas Benkunskui parodė klaidą, kurią taisydamas jis parašė: „Mūsų futbolistės šaunuolės". Futbolistės? Ech, vicemere, lietuvių kalbos mokytojai verkia, matydami, kaip futbolininkes išvadinate nevartotinu žodžiu.
Šios klaidos Benkunskas taisyti nesiteikė.
Matyt, nemano, kad verta gaišti laiką tokioms smulkmenoms kaip lietuvių kalba.
„Vakaro žinių" Elito naujienos"
metras su cirkais išreiškė paramą kandidatui į merus be cirkų
O kaip du pliažu,ar prie naujo part.sekejo dar galės vilnieciai pasidairyti? Gal naujoje vietoje?
Benkunskas tik Šimašiaus vicemeras,puikia Vilniuje dirbęs sau ir partijai,kartu krėtė cirkus ir nei karto net net ne kritikavo,Aiškiai abipusė nauda buvo,nes vyriausybė pilnomis saujomis skyrė Vilniui pinigus , ES pinigai irgi nusėda Vilniuje,taip kad patriotai , ,demokratai gali gyventi tik su brangiais projektais,Ir aišku čia ir socdemai su džiaugsmu prisiglaus,pinigai suvienija visus.
artėja seimo rinkimai, čia Benkunskas gaus indikacijas įdarbinti visus į seima nepatekusius konservatorius , o ypač laisviečius. Ir nieko tas Šimačius neapkarpė, tik vietoj vieno uždaryto departamento , kad būtų lengviau atleisti darbuotojus ,įsteigė du naujus jau su savais.
tik Zuokas turi laimėti -ponai Vilniečiai prasikrapštykite akis ir ausis ir balsuokite už Zuoką
Šimašius ir Benkunskas nužudė Užupį. Per pastaruosius aštuonis metus atidavė statybų rykliams, turbūt nedykai, kurie pavertė eiliniu kartonkiemiu tik brangiai. Nebeliko nei Užupio nei unikalios jo auros.
tik zuokas .. o ne pedofilu partija...
reikia susivieniti ir uzkirsti kelia perkunskui..visi i rinkimus ..pakelkime siknas ir uz zuoka .. neprioleiskima.. vilnieciu naikinimui benkunskui

Skaitomiausios naujienos
Į viršų