Rašyti komentarą...
manipuliuoja tik gamintoju klanai birzoje, o spekuliantai (tiekejai) tik perka / parduoda. jei kazkam nepatinka spekuliantu fiksuotos kainos, kurioje ikalkuliuoti rizkos kastai, pasirinkite birzos plana ir neverkite.
@kainomis Gyvenam patamsy musu name daug pensi ninku jie vakarais isvis nedega sviesos nes zmones bijo kad jei ateitu dideles saskaitos jie neirodytu nes niekas telefonu nekalbes su jais o kur eit senam zmogui kur ieskot teisybes jei ir jauni neranda jos tai protinguausia sedet tamsoje kaip musu senelisi sedejo budavo tamsu nes tik zibaline lemoa mazai apsviesdavo o mes is vis tansoje sedim dar baisiau nei prie Smetonos
Vaizdas ,kad esame 100 metu nublokšti atgal.
Lietuviški monopolistai yra šventieji. Jie nedaro taip, kaip visi Pasaulio monopolistai
Dėkoju, viskas gerai, tik mūsų,, ne kuriems,, vis truksta blaivaus proto
@Rasa Yra zmoniu kurie vistiek dekos nors elektta butu ir vienas euras
kad kreivys yra stambus ignitis akcininkas, kaip ir ekonomikos viceministras ? Jei tai tiesa, tai viskas tampa aiskiau.
@Ar tiesa, Ir konservatorius
Tai aišku kaip dukart du. Jei dar tie atsakingieji kažkaip raitėsi tai po tų akcijų pirkimų aiškiau negali būti. Ir vyriausybė visiškai nekreipia dėmesio į tokį tyčiojimąsi iš žmonių tos nerealios sąskaitos ,be jokių paaiškinimų,netgi jokio reagavimo ,paaiškinimo.šlykštu kai šitaip nesiskaitoma atrodo kad gyvenam gal džiunglėse ar dar kažkur kur negalioja jokie įstatymai kur nėra žmogiškumo.
@Onė Zmogiskumo jau senisi nera kaio tik valdxioj konservatiriai taiip ir prasideda zmonuu engimas pasiskust nera kur prezidentas su prezidentienes suknelem tik del grazumo ten stovi pastsyti
Kalba apie ELEKTRUM. Sutartis 45cnt., bet tai netiesa. Valstybe prideda 10cnt.-pajungimo mokesti ir "kompensuoja"- 9cnt. Kol kas reali kilovatvalandes kaina 46centai. Valio.
@Andrius Dar palaukit ateitį ims aptarnavimo x mokestį, kai viskas nurims. Gi koks tų perpardavinėtojų tikslas? Tuo, kad uždirbt.
Pasižiurėjus laidą ,tai su kokia erogancija , pasiputimų ir žmonių žeminimų kalbėjo Kuodys.
Gal alternatyva tiekėjams yra garantinis tiekimas ESO.
Netiesa, kad lengvai gali atsikratyti nepageidaujamo tiekėjo. Elektrum Lietuva laiko įkaite 96 metų senole nuo rugpjūčio 24 d.kai pitmąkart buvo kreiptąsi reikalaujant anuliuoti sutartį. Iki šio laiko, po daugybės reikalavimų, iki šiol siunčia sąskaitas. Paskutibę atsiuntė šnd.
@Lorera Rimkienė Buta nori atimt miesto centre su cigonais neprasidet nes vistiek ka nors pavogs nereikejo nieko rinktis

Skaitomiausios naujienos
Į viršų