Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Viskas čia konservų protelio ribose. Man būtų keista, jei jis nebūtų buvęs partinis. Nuo savęs žinau, be to karjeros nebūtų buvę.
Jokių juodvarnių! Manau, reikia būti sąžiningam ir tiek. Kita vertus, visi esame žmonės ir darome klaidų. Nekaltinkime, nesmerkime. Tai yra mūsų visų istorija ir tai nėra kapstymasis praeityje.
Bailys ir melagis
34 proc - tai megztosios beretės
Kod seime slepiama kas buvo KGB lideriai
Visa laika musu zmones nori smaguriauti kokiais nors.....tolimos praeities faktais ar"faktais".Tai nuramina-as nevykelis,del to,kad jis kazkada ,kazka dare,o as tylejau(suprask buvau patriotas:)).Juk ruskiamsir reikejo tylinciu!Dvieju kadenciju paneles puse gyvenimo kazkur dingo,nepaisant to ,siandien ji net nepamineta,o neretai ir grizti siuloma.AMB kasamas is kapo,bet tik ne 2 kadencine!Reiskia AiG kompartavimas seniai nebegzistuojancioje visuomenineje farmacijoje SSSR ,yra tik pastangos apdergti(jis gi vienas toks tebuvo),statyti i kampa,nes jis mat neprisipazino,nesiliustravo,nebarste galvos pelenais,kazko diduma iki 50 m.,nutyli ta fakta.Kuris beje neturi nieko bendro su Lietuvos respublika.Bet.....norint ir prie stulpo prikibsi,ypac jei nera prie ko daugiau kibti.Nemeluokite zmones,jums ne KPSS rupi,Simonkei kelia klojate.O marsistu Vegele,turi sansu,kiek ir Sustauskas:D.
Jakilaitis bando balinti Gitano mundurą...bet pats gali išsitepti
Na jei protingai dirbtų ....bet jam rūpi tik įvaizdis.
ka dar jis slepia? Gal kgb slapyvardi?
Euro įvedimo aktyvistas
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų