Rašyti komentarą...
Ponia Čmilyte turi trauktis iš pareigų,nes akivaizdžiai melavo ir meluoja.
Mokyklose turetu buti vaikams paaiskinta, kad zmones, kurie bando imituoti seimas su savo lyties atsovais yra sergantys, juos reiketu gydyti. Tam yra ir priemones, JAV tai gana placiai taikoma.
Visus iškrypėlius lauk !
Serga Biseksualizmų :DDD
kas tokius dalykus siūlo - bausti
kas tokius dalykus siūlo - bausti
Siūlančius ištvirkėliams palankius įstatymus būtina bausti. Jie bando luošinti visuomenę, kiša išsigimėliškas šeimos, skirtingų lyčių žmonių bendravimo formas kaip priimtinas. O ką jau kalbėti apie narkotinių mežiagų legalizavimą, vaikų mokymo nuodijimą pasirenkama lytimi ir panašiomis nesąmonėmis, lietuviškų pavardžių išniekinimą psichinių problemų turinčių žmogėnų pageidavimu ir t.t. Seimas turi nedelsiant baigti visas šias niekam nereikalingas diskusijas apie nieką. Ligonius reikia gydyti, nusikaltėlius sodinti į kalėjimą, o Seimas turi pirmiausia rūpintis normalių žmonių reikalais. Naujieji seimūnai vis užsiiminėja pašaliniais dalykais, kurie normaliems žmonėms yra nesuprantami, nepriimtini ir tai yra seniai visiems žinoma. Taigi, neerzinkite žmonių savo susigalvotomis problemomis, kurių sprendimas seniai aiškus. Eikite dirbti to, kas tikrai yra svarbu.
Tapinui,kur dingai?Kodel tyli?Tyli todel ,kad tai konservatoriu partija, o ne Lenku partija.Tyli todel ,kad Bartosevicius tavo draugas.
yra dvi skirtingos ištvirkavimo formos. Abi - nusikalstamos, už jas turi būti baudžiama
O kaip dėl darbo partijos itin didelio kiekio narkotikų prekybos?
Sergantys pedofilija laikomi nusikaltėliais, o homoseksualizmu - princais.
Jakilaitis vėl bandys užmaskuoti tuos iškrypėlius, kaip kad buvo Kedžių dramoje.
@Tadas , su ARMALIO pagalba ;)

Skaitomiausios naujienos
Į viršų