Rašyti komentarą...
Tapinas pasakė A turi pasakyti ir B. Tai yra reikalauti, kad seimas priimtų įstatymą, kad vagys negalėtų kandidatuoti į jokius postus. Mes Tapiną palaikysim. Kiek Sinkevičius sukombinavo milijonų už tiltą, dviračio takus, baseiną. Komunaliniai mokesčiai Jonavoje didžiausi. Mums tokio mero nereikia.
Labai blogai reaguoti apsivogęs žmogus į tokias pareigas tai jau Rusija ir jokie ne Vakarai tai didelė gėda valstybei
Kas finansuoja Rusijos karą? Lietuva. Nes visi buvę komunistai valdo energetika, savivaldą. Kodėl dujų kainos didžiausios? Kodėl nestsijungiam nuo Brel? galutinis pinigo gavėjas Rusija. Nes sprendimus priima buvę komuniagos. O mes nieko negalime padaryti.

Šituo vertinimu mes save sutapatinam su Rusija, dar gajus ,,kolchozas'' daugelio galvose.
Labai paprastai - Tapinas jau nusibodo.
tikėkimės, kas Sinkevičiui užteks proto priimti protingą sprendimą ir atsistatydinti, jei, aišku, žmogus nėra koncervatorius ir jam ne postai svarbiausia.
Vieni kitus,nustokit dangstyt,o kelt problema,kas yra negerai,o cia dar paaukstino,kas be balsuos uz tokius
Man irgi reiktu televizoriaus už mokesčiu moketoju sunešamų pinigelių, bet problema kad aš ne prie lovio ir turiu pats savo darbu tai apmokėti. Kodel taip vis galvoju eidamas į savo darbą? Gal metas keisti profesija i valdininko bet ir ten be pažinčių nepateksi. Laikas pamastyti visiems skaitantiems šį komentarą ar yra lygių ir lygesniu ir kaip savo atsirandančiu nepasitenkinimu išpresti šia problema ne tik prie balsadežiu bet ir šešelio didinimu
Paprastai. Spjuvis į veidą žmonėms, jaučiasi nebaidziami. ?
Dviejų korumpuotų pokalbis apie moralę?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų