Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tuos visus šiukšlių rinkėjus kaupikus vežt į berazumyną gydyti ilgai ir skausmingai.... Turėtų priimt istatymą kuris leistų butą iškabint ir savininką padžiauti per labai trumpą laiką nelaukiant kol tarakaškės eis per visus butus ir namus. Užuojauta kaimynams, tikiuos viskas greit pasikeis.
Padekite kaimynės butą. Savo prieš tai apsidrauskit. Sudegs tarakonai, kaimynę išvež į slaugos namus.
Na prigaudykit tų tarakonų pilną stiklainį ir įteikit savivaldybei.galit truputį pradengti
Kartą teko "vaikyti" tarakonus iš buto Vilniuje, Gelvonų g. Gal 3 kibirus "lavonų" išnešėm. Gyveno jauna merga su mažu vaiku, negerianti buvo, o truputį susipykusi su savimi. Nieks nekreipė dėmesio į ją. Kaltos yra tarnybos, administruojantys ponai.
taip yra ginamos zmogaus teises padoriam zmogui spyga ,o vadala saugoma
Cia vieniso zmogaus darbas kaupti suksles nera su kuo bendraut belieka kaupti siuksles

Aiškiai moteriškė neadekvati ir čia jau reikia kad ir kitos institucijos dirbtų savo darbą.Nes dabar atrodo kad visos taisyklės pritaikytos tik normaliems žmonėms,kuriuos kontroliuoti paprasta. O čia jau ir aplinkosauga su visuomenės sveikatos kontrolieriais turi turėtų ką veikti ,Netikiu,kad su esamais teisės aktais negalima įeiti pas tą moteriškę su visais kontrolieriais,paprasčiausiai tingi dirbti,nes viską palieka teismams ir kam tada jie yra visi reikalingi?
Lukašenkos sritis yra tarakonai, čia kaip neteisėti migrantai
Išsikvieskit TV pagalba, ne vieną tokį butą jau sutvarkė, ar nežiūrit televizoriaus, kad nežinot kur kreiptis.
Žmogus (mokesčių mokėtojas)
Žmogus (mokesčių mokėtojas)
@Onutė Brangi, o tai ką veiks visos (o jų daug prikurta) tarnybos, kurios išlaikomos iš žmonių pinigų? Ar tik šou reikia?
Nesuprantu kaip niekas nesiima išspręsti tokių problemų,nes tai jau darosi masinis reiškinys,o nekalti žmonės kenčia.Teismas turėtų per vieną diena duoti sankciją patekti į butą,tokius asmenis į durnyną,o išvalytą butą konfiskuoti ir taškas.Teikia visokios Seimo bobelės kvailus pasiūlymus dėl galūnių rašymo ir t.t.,o čia niekam neįdomu.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų