Rašyti komentarą...
Pensijų kėlimą reik pamiršt, kad tik tu pačiu neatimtų, dabar valdžia visa dėmesį sutelkus ukrainiečiams, netgi ir pensijas jiems mokės, o ir ekonomika dugne, biudžeto nebus, o ir dar karo reikalams didins iki 3 pr.
Jeigu galėčiau rinktis, taika ar aukštos kainos, tai renkuosi taiką, nors esu pensininkė. Baikit nors dabar zysti, galima valgyti kukliau, kol turim stogą virš galvos.
salietros kaina buvo 180 euru plius pvm ,dabar 1200 euru plius pvm .
Nepaprastoji padetis tam ir yra yvesta ,kad nesigincyti su valdzia ,jai nepriestarauti .Ka valdzia daro ,viskas yra teisingai daroma ,nepolitikuoti .Nera jokiu karu,pavasaris ateina ,pauksteliai ciulba ,gamta atbunda ,o jeigu kam maisto trukumas ,galima imti is gamtos ,sodinsimes bulvytes ,morkytes ,cibuliukus ,cesnakiukus,miskuose prasides uogos ,grybai.O Lansbergis ir kiti ministrai su prezidentu ir premjere yra ne, s... gabalai o Lietuvos ateitis,prasome nesmerkti tautos didvyriu.Jie gi viska daro musu tautos labui.Na kaip sakoma jeigu mirti ,tai pilnu skrandziu mirti,Va kol dar ymanoma kazka ypirkti ,tai pirkime ir pavalgykim sociai,greitai tokios galimybes neturesime
@Paaiskinsiu Čia kaip Kauno mero padėjėjas,pinigėlius i stiklainius ir Maljorką su bilietu i vieną pusę,dar tokių atsiras daug tėvynę ,,mylinčių “ per atstumą,mažiau ,,pasiekusieji’’ žodžiais myli.
Priciom cia karas ant karo vardo viska dabar pabrangins koncervai juk jau pries kara viskas brango tas pats buvo ir anksciau kaip buvo koncervai valdzioje ir viskas isbrango ir liepe dirzus verztis ir dabar tas pats vagiu ir melagiu smotai!!!!
@Nu Anglijoje,Vokietijoje ir kitose ES šalyse irgi Landsbergis maistą brangina?rusijoj vatufkes už dyką dalina.
Tai maisto trukumo ir nebus ,bet klausymas kiek kainuos tos prekes? Ir prie ko cia karo prekes ,kai kurie apsiperka tiesiog pygiau ,nes rytoj gali but brangiau o poryt dar ir t.t o del prekiu tai tikrai nepergyvenu kad ju neliks.
Kiek dar galima apsimetinėti kad niekas nevyksta? 3-asis jau vyksta ir net ne nuo Ukrainos užpuolimo momento, bet jau nuo karų Irake ir Afganistane pradžios, nes į tuos karus buvo įtrauktos visos NATO narės, tarp jų ir Lietuva. O dabar kariauja dvi didelės valstybės - rusija ir baltarusija prieš praktiškai visą pasaulį - prieš Ukrainą remiančias sąjungas ES, NATO, ne NATO šalis. Demagogija aukščiausio lygio, tik politikai taip gali. Normalių žmonių santykiuose tai neleistinas dalykas.
Tam ir nepaprastoji padėtis įvesta, nes valdžia kokį penktadienio vakarą gali susirinkti ir pasiskolinti kiek nori, jų atrištos rankos, taip jau praeitą penktadienį padarė. Prieš Blinkino atvykimą skyrė pinigėlio amerikonų išlaikymui, raportavo šeimininkui, kad pinigai paruošti. Nepaprastoji padėtis leidžia užblokuoti informaciją, taip kad ša. Beje, internetą užblokavo, kai tik paaiškėjo, kad biologinius bandymus Ukrainos teritorijoje amerikonai darė. Ir matomai pabijojo, kad išplis informacija ir apie bioaferos reikalus.
@taigi Nepaprastoji padėtis dėl tokių pletkininkų
Kadangi daug žmonių turi antsvorio, tai gamta pasirūpino, kad sunkmečiu turėtume atsargų. O ateitis tai tokia-kaimiečiai turės pirkti vėl karvutę, paršiuką, sodinti bulves, nusipjauti pievas, tą mes jau turėjome sovietmečiu.
@iš kaimo Sovietmečio gerbėjų netrūksta ,fermos sugriuvo, sovietiniai koloborantai liko.
Taip pat atsirado eilės į Lenkiją, tai galima pagalvot, kiek žmonių ten važiuoja ir maitina jų pasienio ekonomiką. Be to mane atpratino ir nuo Lietuvos kirpyklos, nes ten nereikia kaukės ir kirpimas man kainuoja 10 eurų, o tokių kainų LT nerasite. Aš neturėjau gyvulio paso, todėl dar ir dabar po jo panaikinimo nesilankiau nė karto nei parduotuvėse, nei kitų paslaugų. Kainos tikriausiai žaižaruoja, kiek suprantu.
Į viršų