Rašyti komentarą...
Negaliu žiūrėti tų filmų kur vaidina ,šitas vėdaras!Fui!Na ,o mergužėlė dar nesusitupėjus!
@Uf Jai negali tai nežiūrėk, prievartos nėra, o man jis patinka, kaip žmogus, turi gerą jumuro jausmą, puikus aktorius
His man kažkoks britkala so
Mano tevui 70 metų. Oman 24.klasiokai saipydavos. Kad senelis. Dabar su tuo asilu neturi u apie ka šnekėt pavydžiu draugam jų tėvų motina laksto su kavalieriais va ir šeimynėlė
Gailėsi savo jaunystės, bet bus ler vėlu, juk gyveni, kaip su tėvu.
o sodoma ir gomora , žmogu impotentu darys
Tai gyvenkit vaikai ir dauginkitės.Ko vis to pritarimo ieškote? Kaip kitas sūnus? Ką jaus užaugęs tokiam ,,tėčiui"? Kas karšins? Gerai jei nenorės vandens prieš mirtį.Eutonazija tai neįteisinta.
Man tai atrodo, kai tėvas su dukra,. Jaunos moterys ką jos galvoja apie vyro senatvė. Bus senelis ir tiek suglebes.
Kol kas tas amžiaus skirtumas dar nelabai juntamas, ji jauna, jai tik 25, susižavėjusi vyresnio garsaus vyro magija. Bet kai jai bus 35, pats moters žydėjimas ir pikas o jam - 63, jau labai pasijus. O keturiasdešimtmetė jau turėtų šalia savęs beveik septyniasdešimtmetį senuką. Labai daug šansų, kad ši santuoka ilgai netruks, nes moterys, kurį laiką "paaugintos" gerokai vyresnių, vėliau ima dairytis į bendraamžius, Siegel pavyzdys tą puikiai iliustruoja.
ko gero, jau yra...
Kokie jūs visi žiaurūs.Jei jie laimingi,tai sėkmės jiems.Gyvenkim kiekvienas savo gyvenimą.O paskaityti pasidžiaugti kitų laime,kodėl gi ne?O jei jums nepatinka,tai ir neskaitykit.Daugiau gėrio savo širdyse ir gyvenimas bus šviesesnis.
@Jola o kiek tavo diedukui-papikui?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų