Rašyti komentarą...
Jadze nebeturi uz ka valgyti. Nieko tame blogo, senai laikas butu savo figura susidometi. O tai stora kaip kaimyno karve!
Jarutis prieš tapdamas tlikėju,yra prispažinęs,kad teko kloti ir trinkeles.Kodėl nepabandžius vėl,laikinai.
Masonai per koncervatorius inicijuoja menininkų ir kultūros veikėjų judėjimą, kad destabilizuotų vyriausybės veiklą, sėtų nepasitikėjimą ir skaldytų visuomenės gyvenimą. Nuo senovės jų šūkis yra; skaldyk ir valdyk, visur ir visada
Nuo šakės.Tai ką daryti žmonėms kurie gauna minimumą .Po visokias keliones po visą pasaulį trauktis tai pinigų turi.Bet jie visi gudrūs,savus pinigus pradudavo o dabar duonai tegul duoda mokesčių mokėtojų kvailiai.Labai gerus įrankius ten atsinešė Pamojuos kelis metus su kastuvu už minimalią algą ,tada žinos kiek duona kainuoja.
Justė Arlauskaitė (yra ir daugiau tokių) neseniai grįžo iš tolimos kelionės. Kelionei turi pinigų, o duonai ne ???!!! Gal reikia pagalvoti apie tuos, kas gavo minimalų atlyginimą ir dabar neturi ką valgyti.
Labai pigus bilietai i ju koncertus, o jie labai ėdrūs.
Kartais esi priverstas dirbti netai ka nori, bet ka reikia. Nieko cia baisaus
Tegul gyvena iš santaupų.vargšeliai,nelabai ir reikalingi,nieko įdomaus nesukuria.
kodėl į turgus ,bažnyčias,net gedulingus pietus galima o į koncertus sakykim lauke jau negalima,o kurie juokiatės čia ir parašėt kad jiems taip ir reikia,tai žinokit greit nepriteklius atsisuks prieš jus pačius,čia jau karma ir būtinai atsitiks ir visi juoksis iš jūsų Laimi.Greta,Cinike,nu jo,Ruta,Batone.As,Jone tegul išsipildo viskas jums ką jūs palinkėjot kitiems
Gali ir juoda darba padirbt
Į viršų