Rašyti komentarą...
Šitą pabaisą būtina nusiųsti už grotų 5 metams, nes jis užsitarnavo!
Kur tai matyta niekaip negali nusikalteli pasodinti..laukia senaties . Juk neuzilgo jau butu sugryzes. Kam lietuvos zmones mulkinti,juk kalti vaiksto ir juokiasi. O nukenteje nuzudyti,nuteusti.. arba zodzio neturi . Kada tai viskas baigsis,tos korupcijos..kaip sunku gyventi tokioj valstybej..
Aš issivaizduoju, jei Bartosevicius tikrai yra kaltas, iš isvaizdos negalima spręsti, bet man labai panašus:), tikrai prievartavo vaikus, ir jį pasodintų į bendrą zona, kas ten jam būtų:))))))
Senelių namuose padirbėti:)))))))))))))))))))))))))))))))))) O curva, panašių kliedesių jau seniai buvau girdėjęs, eina nakui, seniai taip žvengiau :))))))))))
O kaip jūs manot, kodėl visi tėvai bando išsukti tokius nuo zonos, galvojate dėl to, kad blogesnis grįš, neaaaaa, dėl to, kad visi žino kas laukia prakeiktu prievartautoju zonoje.
TAI KO DAR NESEDI,TAI TOKIA TA TEISE
PROBLEMAS SAVO TEGU SPRENDZIA KOLONIJOJE
Tie zagintojai yra iškrypėliai, jiems
Tie zagintojai yra iškrypėliai, jiems
nesvarbu, ką isp*, žinau vieną iskrypeli, kuris sustodavo pavėžėti moterų, merginų ir visas zagino, arba mėgino, kažkurios paspruko. Galų gale išniekino 90 metu uošviene, ji mirė dar iki grįžtant iškrypėliui iš zonos. Žodžiu, jei zagina, tai vienodai ant ko lipti. Toks ir šitas.
Problema kad užaugo velnias globojamas pinigais.
Ponuli advokate, pagal jus, kaip suprantu nukentėjusi, problemų neturi.Ane?
Išves į Rokiškio psichiatrinę
Išves į Rokiškio psichiatrinę
paris neuroleptiku koki pusmetį ir išeis svilpaudamas. Bet abejoju ir tuo, jau aišku, kad nk jam nebus.
Manau galima atidėti nes lageris tikrai nepataisys o dar labiau sugadins manau turėtu viešai atsiprašyti ir padirbėti seneliu namuose, hospite ivariuose kituose pencijonatuose kad pamatytu ir kitoki gyvenima.
@efka nori iciką į senelių namus nusiųsti ? Negalinčių apsiginti senelių prievartaut ?
@efka Į gaidyną jį
@efka Lyg seneliai noretu jo ten

Skaitomiausios naujienos
Į viršų