Rašyti komentarą...
Klausimas,del ko pasitrauke,manau ,kad suvesti saskaitas su nord streem veikejais,kito varijanto nera,privalome buti budrus...
putinas rusus šantažuoja
putinas rusus šantažuoja
patys rusai bijo putino branduolinio karo. putinas visą rusiją paėmęs įkaitu aiškiai parodė, jeigu nebūsit patrankų aukomis, tai padarysiu atominės bombos aukomis. nu ir kvaila rusų tauta. imtų vieną kartą tą išsigimėlį putiną ir išvarytų iš kremliaus, ir baigtųsi jų kančios ir galėtų normaliai gyventi.
JAV taip pat turi branduolinį arsenalą. Tik šiuolaikiškų, naujų technologijų, ne tokį surūdijusį kaip maskoliai. Kai durniukas Vovočka eilinį kartą padarys klaidą, visas JAV branduolinis arsenalas atskris į Maskvą. Maskoliai jau geriau dabar čemodanus pakuotųsi. Nes kad Vovočka yra neprognozuojamas - akivaizdu.
Teisingai ir daro puola čia mat visokie pedikai susijungė į evropa
Dabar informaciją apie Rusijos branduolinio ginklo stovį NATO žvalgyboms pardavinėja jų generolai ir pulkininkai. Jeigu įsileisi JAV ginklų kontrolės specus į branduolinio ginklo saugyklas, tai ką jie pamatys, kad ruskelis branduolinio ginklo NETURI! Šita branduolinė bravada yra eilinis putinistų blefas, galios imitacija, kaip ir visa Rusijos "vialyčija". Vakarams beliktų ruskyną tiesiog perart bombonešiais, tik kad, panašu, nespėtų: kiniečiai pirmi atsirieks tokį Rusijos gabalą, kad Šiaurinės Kinijos provincijos bus bent 4-5 kart didesnės, nei kiniečiai piešia savo mokykliniuose žemėlapiuose. Na ką, rusijos fašistukai, prisižaidėt? Dabar tai netolimos perspektyvos klausimas ir kada Novosibirskas kalbės kinų kalbų dialektais, o Ukraina turės bendrą sieną su...Kinija. Na, visi rusiškojo fašizmo apologetai, vienbalsiai: Heil fiuhrer Putin! Palengvėjo?
Kam to išsigimėlio Putino tryda rūpi
Kam to išsigimėlio Putino tryda rūpi
Jo dienos suskaičiuotos. Kaip ir jo pamazgyno, kurį jie vadina Rusija, nes bando iš Kijevo Rusios pasisavinti ukrainiečiams priklausantį valstybės pavadinimą. Jokios Rusijos nėra, yra tik Kijevo Rusia. Ta šknaskylė, kurią jie vadina Rusija tėra paprasčiausia Maskolija.
Kol kas atrodo, kad Vakarai ir toliau rems Ukrainą. Iki pabaigos.
Kaip kurdus. :(
Iš kur ta mada tiek nusišnekėti, atseit Rusijos nebekontroliuoja jokie sutartiniai punktai? Kada ir kas ją kontroliavo? Visos sutartys su burliokais buvo, yra ir bus tik niekinės. Galvojat, kad maskoliai įsileisdavo tikrintojus į savo "slaptus" objektus? :D Jie organizuodavo ekskursijas į specialiai tam įrengtas "parodų sales", bet ne į slaptus karinius objektus.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų