Rašyti komentarą...
Achmetovas nera turtingiausias ir nera itakingiausias hoholyne ,siaip hoholyno pagrindinis zaidejas ir valdytojas yra oligarhas Igor Kolomoyskyj ,kuris ten viska dabar valdo,kaip savo suniuka yra pasistates net ale prezidenta Zelencki,tai dabar kaip suprantu hoholyne vyksta karas del itakos tarp dabartinio valdovo Kolomoysky ir jo konkurento pagal turtus ir itaka R Achmetovo ,bet kaip matot Achmetovui nei itakos ,nei turtu neuztenka ,kad savo vyriausybe pasistatyt hoholyne... realiai Kolomoyskis galingesnis,nes sugebejo visa valdyma i savo rankas pasiimt
Stovi zydelis ir žiūri Palangoje nua tilto, kaip leidžiasi saulė, tik staiga atsisuka į savo Sara ir klausia, ui mieloji Sara, ar dar aukštai saulė?
zingeris tik paėsti dykai norėjo.
Su kiekviena diena išaiškėja vis daugiau ant Valstybės šikančių seimūnų.
@Valentinas šakėmis ant vandens. Zelenskio ašaros dar nieko neįrodo.
Imkit vaikai pagaliuka uzbadykit ta zyduka
@Kupriukas muzikantas vata čia savo bolševikinių juokelių. Smirdi iš toli
@nepradėk Jai smirda, dujokauke uzsidek, turbūt dar turi nua rusų laiku prisivoves metaliniame garaze
Ar galima atsikratyti pagaliau tokiu niekseliu. Blyn, kur pinigai tai ir zydelis pirmas eilėje. Gal reiketu tarnybom geriau siuo personazu pasidometi.
Kol dar kiti ruašiuasi sėstis prie valgiais gėrimais nukrauto stalo, zydelis jau pirmas uzstaleje stovi ir seilę ryja, alkanas labai, ui gudrus tas mūsų Amanuelis, kad tik vargšelis nesukustu
kazkodel zingeris vis pasirodo itartinose vietose,ar nelaikas isryskinti jo rysius nes tie jo poelgiai kenkia lietuvai
Visi, kurie rengia perversmą, aplanko Lietuva,tam, kam nepavyko, perversmo padaryti, gyvena Lietuvos islaikomi!!!
Čia bus kaip su Povilioniu.Sakys montažas. Tai koncervatoriai rengia perversmą Ukrainoje. Nieko nuostabaus kaip pusė partijos su patriarchu priešakyje buvę kgbistai.
Į viršų