Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Rykit medų ir bus OK.
Maistas kuri valgom nera skirtas persivalgymui, oras kuriuo kvepuojam nera sveikas kvepuoti...... Tad stebetis visais siais dalykais....Ne 1 ne 2 zmones kuriuos pazistu gyvendavo sveikai ir alkoholio nevartodavo ir liekni budavo ir vis tiek susirgo veziu ir vis tiek susirgo kazkuom.... :D kad ir kiek tu cia besisaugosi ziurek ir i tavo masina kas nors ivaziuos ir mirsi, nesvarbu kiek to saldiklio naudosi.....
seniai itariau kai sake cukrus su-das ,o vat sitie tai super.....zinau zmoniu kurie sauksteliais cukru kabino ,pasisaldint gyvenima ir nieko neatsitiko
@nu mano tėvukas dėdavo į arbatą po 3 kupinus šaukštelius cukraus,dar pora šaukštelių uogienės,tokia jo būdavo rytinė arbata,paskui vandens gėrimas per dieną su uogiene ir bendrai suvalgydavo per metus visas privirtas uogienes,dar giminės atiduodavo mat jie nesuvalgydavo,pyragai visokie saldumynai buvo vos ne kasdienybė,nebuvo nei jokios cukraligės nei ypatingų ligų,sulaukė 92m.
@pritariu Kenkia cukrus. Mano senelis dėdavo į arbatą 4 šaukštelius cukraus. Gerdavo tokį sirupėlį. Keptas bulves valgydavo su visais taukais. Ir jaunas mirė, tik 91 metų.
10 metu esu metes gerti.Girtas numusiau vaika.Gyvas,sveikas,draugauja su mano dukra(likimo ironija:D).3 kartus meciau gerti kava ir vel pradejau.Perskaitau......insultas(L reikia tarti nuozmiai kietai,del efekto),infarktas(gresmingai),impotennncija,kepenu ciroze .Kodel?Jei gersi kava.Meciau sulig diena(zmona 16 m. jaunesne,reikia).Po 2 men.straipsnis(tam paciam saite)-kava gerina savijauta,apsaugo nuo insulto(tada jau minkstas L),infarkto,kitu sirdies ligu,gerina potencija,visiskai atsato sunkius kepenu pazeidimus. Dar keli men.-Bostono univ.medikai,skrodimo metu ir giminaicius apklausos metu suzinojo,kad mirusieji isgerdavo NET 4 puodelius kavos per savaite,kas rode suirusias kepenis,plysusi sirdies raumeni,uzakusias kraujgysles.Meciau kaip mat.Pusmeti kankinausi be kavos ir Aure!!!Masaciusetso univ.kartu su Barselonos univ.biomedikais,paskelbe,kava ilgina zmogaus gyvenima iki 15 m.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ir svarbu-isgeriant ne maziau 3 puodeliu stiprios,espreso,o jei americano,tai 5.Laku kava,kaip katina piena..O ka ,gyvensiu uz kitus,negeriancius kavos,15 metu.Reika mestelti laiskiuka Bostono univ.daktarams,ka jie mano apie mirti nuo saldikliu ir kiek ilgai gyvensiu tikra cukru esdamas?
Tai kodėl jie yra prekyboje???
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų