Rašyti komentarą...
Tai, kad kaukės, arba respiratoriai, neapsaugo nuo virusų, ant pakuočių parašyta. Meluoja ir neraudonuoja.
šiaip kaukes reikalingos dėl psichologinių dalykų, kad žmonės daugiau saugotųsi, o ne dėl to, kad jos duoda kažką naudingo.
Kaip turi būti pažymėti tikri medici iniai respiratoriai ir kaukės? Parašykite aiškiai ir trumpai.
4 is 5 seimo nariu yra parsidaveliai
Kaukės, raspiratoriai VISI SU MARGELONAIS ( KIRMINAIS!!!!). KINIŠKA PRODUKCIJA, VISA APNUODYTA!!!
KAIP PAPRASTAI KINIETISKI RESPIRATORIAI PADIRBTI CIA TIKETINA TARYBINE SISTEMA
Va kodel visa laika covidas plito faktiškai netrukdomai. Beveik visi nešiojo klastotes nesaugančias kaukes. Pamaniau kodel nuėjęs i prekybos centra maisto kaskart vis iš naujo užsikreciu covidu. Apgaulingas saugumas dar blogiau negu išvis jokio.
Perkant reikia tikrintis patiems??? Bet parduodantieji jokios atsakomybės neturi, taip gaunasi??? O parduoda juk tik keletas parduotuvių! Ar čia maximas gina???
Tik labai nedidelis kiekis zmoniu nesioja kauke viena karta, kaip priklauso, kiti ta pacia naudojasikelias savaites:)siaip idomumo delei stebejau vaizda is masinos i banka, nes per anksti atvykau pagal registracija.Taigi ateina zmogus, paciupineja duru rankena, kisa ranka i kisene, arba rankine is ten trauke ne pirmos jaunystes kauke ir dedasi, jau vien duru nuciupineta rankena virusai pernesami dar ant kaukes, beveik visur tas pats, kiek pastebejau, darau isvada, kad kaukes didesnei daugumai zmoniu padaro zymiai daugiau zalos(del uzsikretimo) nei naudos, o dar plius ir kvepuot iskveptu oru reikia tai gaunasi dviguba zala, plius dar psichologinis jos nesiojimo efektas neigiamas, tai net ir triguba zala.Reziume-kaukes kenkia ir daugiau nieko gero is ju, na nebent dujokaukes nesiotume:)
@kvailystes O taip pirma kaukę nešiojau puse metu, išsitraukdamas iš kišenės prie parduotuvės. Paskui kažkur už dyka davė nauja. Turėtų parduotuvėse įėjus vis duoti nauja kaukę. Žinoma nemokamai. Tegu gerbiamas Dulkys išleidzia tokį įsakyma parduotuvėms.
@Kaimietis Ir kad dalintu tikras kaukęs!
@kvailystes Tiesiai i desimtuka. Taip kaukes tik kenkia zmonems. O kadangi niekas zmonemis ir nesirupina,tai todel ir vercia nesioti kaukes

Skaitomiausios naujienos
Į viršų