LeBronas Jamesas dėl čiurnos skausmų praleido dar vieną Los Andželo „Lakers“ (2-3) klubo mačą, o be jo likusi komanda patyrė nesėkmę svečiuose. „Lakers“ 115:123 (41:19, 31:37, 23:41, 20:26 nusileido Oklahomos „Thunder“ (1-4).

„Thunder“ tai buvo pirmoji pergalė šį sezoną. Vis dėlto pats mačas klostėsi labai permainingai.

Pirmajame kėlinyje aikštėje vaizdas buvo visiškai kitoks, kadangi svečiai iš Los Andželo dominavo ir netgi vienu metu pirmavo 26 tašų persvara (56:30). Bet viskas aukštyn kojomis apsivertė po pertraukos, kai „Thunder“ trečiąjį kėlinį laimėjo 41:23.

Jie ėmė vytis varžovys o kevirtojo kėlinio pradžioje rezultatą ir persvėrė savo naudai. Lemiamą spurtą „Thunder“ atliko ketvirtojo kėlinio pradžioje.

Į priekį pabėgę aštuoniais taškais jie saugią distanciją išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Pralaimėjusių gretose trigubą dublį surinko Russellas Westbrookas, kuris per 34 minutes pelnė 20 taškų, atkovojo 14 kamuolių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, bet suklydo net 10 sykių.

Tačiau gynėjas rungtynių pabaigoje dėl konflikto su varžovu išvytas iš aikštės.

Anthony Daviesas „Lakers“ pridėjo 30 taškų.

Nugalėtojams Shai Gilgeousas-Alexanderis įmetė 27 taškus.

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 27 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Dariusas Bazley 20, Joshas Giddey 18 (10 rez. perd.), Luguentzas Dortas 17, Derrickas Favorsas 15.

„Lakers“: Anthony Davisas 30 (8 atk. kam.), Russellas Westbrookas 20 (14 atk. kam., 13 rez. perd., 10 kld.), Carmelo Anthony, Avery Bradley po 13, Kentas Bazemore'as 11.