Rašyti komentarą...
Pasižiūrėkite rekvizitai.lt kokie atlyginimai mokami tiems zmogiukams. Ir pasiziurekite kokiom kainom prekiauja tuos gaminius. Man asmeniškai čia irgi daug klaustukų.
Gėda skaityti , kaip mąsto Kauno savivaldybės nekilnojamo turto skyriaus vedėjo pavaduotoja Jolanta Žemaitienė, neturinti nė lašo užuojautos neįgaliesiems ir svarbiausia , neturinti supratimo apie neįgaliųjų integraciją į darbo rinką. Vadovaujasi , kaip matijošaitis, mąsto tik apie pinigus, o ne apie žmones , nelaimingi pinigų vergai.
Žmonės,balsuokit už geriausią,nuostabiausią, rūpestingiausią,teisingiausią,nesavanaudiškiausią ir visokį kitokį --iausią esamą-būsimą merą.
plečia savo valdas ???
prisireikė teritorijos...
Lazda turi du galus kad tik netektų norintiems parduoti pastatą atsidurti neįgaliųjų vietoj ,o gal dar mažai valdžia prisipirko žemių ir namų Kaune ,reikėtų pasekti kam tas pastatas atiteks gal merui ar jo suneliams
Verslininkai naudojasi neįgaliaisiais. Tai jai tokie geri, tai veiklą vykdykit savo patalpose ir įdarbinkit tuos neįgaliuosius. Tų rankinių kainos didžiulės, įdomu kiek tie neįgalieji gauna už farbą?
man truksta žodžio patyliu kas per valdžia su negalia žmonės skriaudžia iš visu pusiu kokia dar gali būti laisvė Lietuvoje
Miesto valdžia kuri turi dirbt žmonėms, kaip nesiekianti pelno, dirba siekdama pelno.
Gerovės valstybė! Ane? Kita vertus, Kauno meras dėl pinigėlio pinigėlio turbūt ir žmogų nuo laiptų nustumtų..

Skaitomiausios naujienos
Į viršų