Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
tai teismai laukia, kol sukčius prasuks visus 70 tūkst ir nebeturės ko grąžinti? o moteriškė irgi - ŠITIEK PINIGŲ GRYNAIS??????????????????????
Ar sunku šitą nepainią painiavą išsiaiškinti ir tvoti per galvą kaltiems? Tegu teisėsauga įrodo, kad ji Lietuvoje yra ne tik šulams.
@? tai yra civilinis sandoris tarp juridinio ir fizinio asmens. p. Ilona norėjo būti gudresnė už kitus ir pigiau "susikombinuoti" butą. tačiau, pasirodo, kad antroji pusė buvo geresnis "kombinatorius" ir susikombinavo 70 tūkst. mainais į butą, kurio neturėjo. p. Ilona gali kreiptis į teismą ir turėtų kreiptis į teismą, o ne į TV pagalbą. tik bėda, kad p. Ilona ir pati pažeidė krūvą galiojančių įstatymų ir labai neaišku, koks tas tesimo sprendimas bus.
O is kur pas Ilona tiek pinigu grynais? Kirpėja kokia turbūt.
@Idomu skaitei straipsnį, rašo kad šeima ir giminės susimetė
@Idomu koks tavo p*isalas, asile? Savo pinigus skaičiuok, runkeli supistas.
@Idomu Nu kiek pamenu tai teisininkė

Skaitomiausios naujienos




Į viršų