Rašyti komentarą...
Tų pinigų nėra jie senai jau pritaikyti ką jie atiduos todėl ir mulkina
Ką jie gražins jei tu pinigų nėra senai jau pritaikyti neaišku kur kam dar meluoti pasakytų teisybę
Aferinės valdžios afera!
Savanaudžių vagių valdoma šalis, kitaip nepavadinsi... Ne pinigų mums sukauptų čia ir dabar reikia, o atsisakyti kaupimo, nes visų tų pinigėlių senatvėje visvien neatgausime, nes niekas neapskaičiuos kiek mes gyvensime!! Galbūt net nesulauksime pensijos!!! O pinigus, kurie yra reikalingi, juk išskaičiuoja dabar kas mėnesį iš mūsų atlyginimų! Mums nereikia VAGIŲ pažadų, kad ateityje bus šviesiau! Kiekvienas savo finansus valdome taip kaip patys norime ir nereikia čia lyginti su tokiais teiginiais kaip "12 metų į mokyklą eiti nemalonu"! Ne jūsų reikalas ką mes pirksime atgavę savus pinigus, ar galbūt išvis nieko nepirksime! Mums svarbu laisvė! Priverstiniame pensijų kaupime - REKETE laisvės nėra nei per kruopelę! Gražinkit pasirinkimo laisvę!! Tegul tie kas nori ir tiki jūsų pasakomis - kaupia kur tik nori ir kiek tik nori!!! Kiekvienas turi teisę savo uždirbtus pinigus leisti kur nori, čia nėra mokestis, čia VAGYSTĖ vidury baltos dienos iš tautos, kuri jus pačius ir išlaiko!! kaip sakoma - NEKĄSK Į RANKĄ, KURI TAVE MAITINA! Žmonių kantrybė negeležinė, ateis laikas ir tauta pratrūks, nebegalėdama pakęsti MELO, PAŽADŲ ir VAGYSČIŲ!! Tampot lietuvių nervus kaip liūtą už ūsų ir galvojat, kad taip bus amžinai? Visi tylės galvas nuleidę ir pritars absurdiškiems įstatymams, kurie priimti tik tam, kad būtų galima pasipinigauti... Atsipeikėkit!!! Pradėkit pagaliau klausyti tautos nuomonės!
Verskit kaupti tuos kas nemoka elgtis su savo lesom o ne visus is eiles...
Banderovscina jums pades.
Todėl reikia kaupt į kojine ,sakot nuvertės ,bet ir fonde nuvertės,o kojinėj jie visi tavo kada nori pasiėmi ,kada nori padedi
Daugybe aferu vyksta prisidengiant
Karu kas darosi nesuzinosim 50metu
Viskas uzslaptinta
Gražinkit mūsų pinigus raguotieji ir su kanopomis.Jei pasirašai anuitetą, tai savo turtą savanoriškai atiduodi gudaičio kažkokiai asociacijai.Kažkokia profesoriška šizofrenija.Nejaugi mes debilai?
Reiktu pasidomet kiek prarado Gudelis ir kiti gudruciai valdytojai, manau kad nieko, jiems nera jokios rizikos, atlyginimas nuo 4000 eur ir viskas is zmoniu pensiju pinigu. Ir dar gieda grazias daineles ne tik jie bet ir kai kurie seimunai, neva palaukit dar tik 20 metu prabego, reikia kad issibegetu pensiju pakopa, nors ir tu surinktu pinigu niekas nezada grazint isejus i pensija, o tik numetines kas menesi po 20 eur. Jei jie idiotai, tai nereiskia kad zmones tokie kvaili, viska supranrama, kad tai yr geriausias jiems bizniukas ir dar su valdzios palaiminimu ir su dotacijom. Jau iskyla klausimu, gal dar kazkam tai naudinga, gal kas gauna atkatus per keluntas rankas, ar dar kazkokios gerybes pazadetos tiems kurie piestu stoja uz zmoniu apgaudinejima???

Skaitomiausios naujienos
Į viršų