• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Policijai paskambino pasipiktinęs vyriškis, kuris tvirtino, kad į jo kiemą įlėkė automobilis. Pasižiūrėti, kas įvyko, pas vyrą keliavo pareigūnai, o kartu su jais ir TV3 laidos „Farai“ operatorius, kuris užfiksavo įdomų vairuotojo poelgį.

Policijai paskambino pasipiktinęs vyriškis, kuris tvirtino, kad į jo kiemą įlėkė automobilis. Pasižiūrėti, kas įvyko, pas vyrą keliavo pareigūnai, o kartu su jais ir TV3 laidos „Farai“ operatorius, kuris užfiksavo įdomų vairuotojo poelgį.

REKLAMA

Atvykus pas pranešėją jo teiginiai pasitvirtino – už tujų tvoros tikrai stovėjo automobilis, o aplinkui vaikštinėjo vairuotojas. Pareigūnus pasitiko privačios valdos savininkas, o vairuotojas mandagiai pasisveikino ir stebėjosi, kad kažkas nutiko.

„Čiuožėme ir viskas, ne mano mašina, aš pavogiau mašiną. Gėrėme su bendradarbiu, jo motina miegojo, aš paėmiau mašiną ir išvažiavau“, – žodžių į vatą nevyniojęs pilietis iškart prisipažino, kad pavogė bendradarbio mamos automobilį.

Automobilis nukentėjo kaip reikiant – vairuotojas nestabdydamas nulėkė nuo kelio, rėžėsi į didžiulį akmenį, jį peršoko ir prisiparkavo žalioje pievoje.   

REKLAMA
REKLAMA

Vairuotojui buvo nustatytas vidutinis girtumas.   

Sodybos šeimininkas pasakojo, kad išgirdo didelį triukšmą.

„Priėjau prie lango, žiūriu automobilis sode stovi, o jis vaikščiojo aplinkui“, – teigė šeimininkas. 

REKLAMA

Iš išorės automobilis neatrodė stipriai apgadintas. Labiausiai nukentėjo priekinis bamperis, tačiau automobilio dugnas, pervažiavus per tokį akmenį – sumaltas.

„Kaip tokį akmenį peršokti? Maladiec...“, – sakė sodybos šeimininkas.

Apžiūrint avarijos vietą netikėtai iš tamsos išniro pilietis. Jaunas vyras iškart paaiškino, kad sudaužytas automobilis priklauso jo mamai.

„Kodėl jis čia atsirado, tai aš nežinau, jis kieme stovėjo. Išėjau į kiemą parūkyti, žiūriu – automobilio nebėra. Jis kartu su manim buvo, čia mano darbo kolega.

REKLAMA
REKLAMA

Mes po darbo grįžome, jis išeina iš darbo, tai sakėme išgersime. Išgėrėme, aš išėjau parūkyti ir automobilio nebėra, ir jo niekur nebėra“, – istorijos pradmenis dėstė jaunuolis..  

Kad jaunuolio kolega pavogė jo mamos automobilį, vyras sužinojo tik pamatęs policijos automobilį, o vairuotojas per tą laiką sugebėjo padaryti visą puokštę pažeidimų – pavogė automobilį, vairavo girtas, padarė eismo įvykį, neturi vairuotojo teisių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Netrukus atėjo ir automobilio savininkė. Moteris akivaizdžiai sutrikusi, kol ji miegojo, svečias nukniaukė automobilį ir prie pat namų sudaužė. Mašiną apžiūrėjusi jos dukra moteriai pasiūlė į automobilį net nežiūrėti.

„Ten nieko nebėra, iš priekinio rato ir buferio nieko nebėra“, – piktinosi dukra.

Automobilio savininkė nutarė rašyti pareiškimą ir išsireikalauti padarytą žalą.

Drauge su vairuotojo kolega buvo išsiaiškinta visa įvykio priešistorė.

„Išėjo su kolega išleistuves atšvęsti... Išeinu parūkyti – nei automobilio, nei kolegos. Mes dviese sėdėjome, jis sako, kad išeis parūkyti ir iki tualeto. Išėjo aš pagalvojau, kad einu irgi“, – pasakojo jaunuolis.

REKLAMA

Sulaikytasis negalėjo paaiškinti savo elgesio priežasčių.

„Aš irgi galvojau, kad atvažiuosiu čia, išgersiu ir nežinau...“, – sakė vairuotojas.

Pilietis prisipažino padaręs nusikaltimą, gailėjosi ir vis labiau gūžėsi suprasdamas, kokia atsakomybė ir kokie finansiniai nuostoliai laukia.

„Dabar moteriai už mašiną reikės atlyginti. Aš viską pilnai suprantu, aš norėjau ratą apsukti ir grįžti. Aš kaltas, aš prisidirbau, labai norėčiau atsiprašyti.

REKLAMA

Aš tam automobiliui nieko nesudažiau, tik apačią truputį. Bandžiau užkurti, dar važiuoti, bet pažiūrėjau, kad niekas nebevažiuoja, nes pakibo. Man praktiškai nebeapsimoka teisių laikyti“, – teigė vairuotojas. 

Buvęs bendradarbis su artimaisiais iškeliavo namo, automobilis buvo išgabentas į saugojimo aikštelę. Įtariamojo laukia baudžiamoji atsakomybė, ilgiems metams atimta teisė vairuoti, milžiniška bauda ir sudaužyto automobilio remonto išlaidų kompensavimas.

Visas istorijos detales galite išgirsti reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų