Į naujus namus įsikėlusi šeima liko sukrėsta: radinys sukėlė daugiau klausimų nei atsakymų

Ką tik į naujus namus Arizonos valstijoje, JAV, kartu su savo šeima įsikėlusi mergina liko šokiruota, kai namuose buvo surasta slapta erdvė. Radinio nustebinta mergina istorija pasidalijo savo socialinio tinklo „TikTok“ paskyroje.

Naujuose namuose šeimos dėmesį patraukė vonioje kabantis veidrodis, kuris nejudėjo nei pirmyn, nei atgal, nes jis buvo, rodos, ten įmontuotas. Įtarimų šeimai kėlė ir vonią su svetaine skirianti siena, todėl naujieji namo šeimininkai ėmė ją griauti ir rado tai, ko nesitikėjo.

Už sienos šeima aptiko erdvę su spinta ir veidrodžiu. Per pastarąjį buvo galima matyti viską, kas vyksta vonioje. Taip pat erdvėje buvo ir kamerų laidai. Kaip teigė vaizdeliu pasidalijusi Annabell Mickelson, naujųjų namų kieme yra įtaisytos kameros, bet iki šio momento taip ir nebuvo aišku, kaip ir iš kur jos veikia.

Šis radinys šeimą šokiravo ir sukėlė daugiau klausimų nei atsakymų, nes nėra aišku, kokia buvo šios erdvės paskirtis. Pasak Annabell kaimyno, anksčiau name gyveno vakarėlius mėgstantis vaikinas, todėl įtaria, kad jis įsirengė tokią erdvę tam, kad galėtų stebėti visus svečius. Vėliau čia įsikėlusi šeima erdvę paslėpė siena, o Annabell su savo šeima ją ir vėl atrado.

Šis įrašas socialiniame tinkle „TikTok“ buvo peržiūrėtas daugiau nei 3 milijonus kartų.

Savo akimis pamatyti vaizdelį galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų