Rašyti komentarą...
Po to, kai telefoninis sukčius vardu Veterinaras Albertas išdūrė pagyvenusią ginekologę Uršulę ant labai nemažos sumos, parduodamas jai stebuklingą ekstraktą, pasakėlė apie stebuklingą eleksyrą nuo slogos ir čiaudulio apsiekė visų lietuvių ausis. Tik visa bėda, kad kvėpavimo takų infekcijoms efektyvaus eleksyro kaip matėme nėra. O jei rimtai kalbėti, tai antivakserių judėjimas tiek nepasiekė per 10 metų, kiek šita chebrytė per pusmetį. Daug kas sakė, kad bus sužlugdytas medicinos ir apskritai mokslo prestižas, nes besitrinantys apie vyriausybinius pinigus skelbė save dideliais mokslininkais. dabar niekas negarantuotas, kur tikrai mokslininiai tyrimai, o kur užsakyti "mokslininkų" tyrimai už pinigus.
@taigi jei viruso inkubacinis periodas 3 paros, tai jokia vakcina ir joks persirgimas nuo pakartotinio susirgimo negarantuoja. Imuninė sistema kol sureaguoja, praeina mažiausiai 2,5 paros ir temperatūra vis tiek pakyla. Omikronas turi labai trumpą inkubacinį, o pirmieji štamai visai kitaip elgėsi ir daugelis nesusirgdavo apskritai.
Taip.... Kai nuo paprasto bėrimo vaikui teks atsidurti ties fatališka riba, ką tėvai kaltins?
Sovietmečiu nebuvo pasirinkimo. Visus privalomai vakcinuodavo.
@Y Durniau ka nusišneki, tad pažiūrėk kokia žydrų kartą išaugo dbr
@Y Teisingai ir darė,kad vakcinuodavo,o dabar palaida balą.
@Y O ar numirė? Kažkoks pablūdimas ant smegenų šiuolaikiniams. Tada atsisakykit ir medikų pagalbos, kai vaikas nuo,, paprasto,, bėrimo atsidurs ties fatališka riba, ką kaltins? Tik jau ne save.....
Priverstinio covid skiepijimo rezultatai pareina...tegu pasidziaugia sveikatos apsaugos ministerija
@Na va Palaikome jusu mintis. Mes irgi kovojame siam fronte, kaunames pries nesamoningus dalykus. Mes be vakcinu sveiki. Junkites prie musu, kausimes kartu.
@VPSC aktyvas Ne tikrai jūs nesat sveiki ,ypač psichikišksi.
@VPSC aktyvas Aha, ar parduotuvėje jau gautum nusipirkti cigarečių be,, dėdulių,, pagalbos.
Prigyvenom, kad sugrįžta ligos,kurios tarybiniais metais buvo suvaldytos.Ir čia jau ne vatnikai ,antivakseriai kalti, kad dauguma taip elgiasi neskiepydami vaikų.
@ir Nes leido kiekvienai beraštei ir bemokslei daryti ką nori,todėl pasijautė protingom ir galingom.
Kodėl visi antivakseriai yra ir vatnykai?
Dėl visko kalti antivakseriai. Nes jie mano, kad pasiskiepijus 5G juos labiau paveiks.
neikalbesite, tikrai vaiku neskiepysime
@basos mamos Jei negaila gali ir pati kokią zarazą savo gaminiui užnešti ,, Imuniteto stiprinimui,, negi gaila dar raupų pabandyk gauti gal pavyks.
Ukrainiečiai pabėgeliai ir privežė ligų

Skaitomiausios naujienos
Į viršų