Rašyti komentarą...
Vilniaus oro uostas ir dar keli simtai tukstanciu pastatu irgi yra sajungos palikimas, kaip ir nemaza dalis lietuvos keliu. Gal nugriaunam? Rado prie ko prikibt...
Ir kodel sitas straipsnis prie geru naujienu? Nieko cia gero nesimato
Patys komentarai esate kvaili, visame pasaulyje priekije 8 reiškia arba žaidimams mokamiems pirkti, arba dejuojenčiom mergelėm prisiskambinti, arba specialiu apmokamu paslaugų telefono numeris, aišku kai kurios kompanijos moka už reklama patys.... aštuonetas tai ne žmogeliukams skirtas.
Cia padarys tam kad sekti zmones,nes per 8 negali tai daryt o per +370 galima ,va ir kaip cia yra
@Blinda Tai dabar su aštuonetu sovietai ir seka, nes pasaulije prasideda 0
Tvarkot tai ko nereikia!Tikriausiai kažkam palankus pinigų vėjas pučia!
@Saulius Į normalų pasaulį bananai įeina po 20 metų
Be muilo i uzuoakali
Jus išdurnėjot kokie mobilūs telefonai sovietmety
@2 Ne mobilus o kremliaus namų liniju telefonai 8 prasidėjo
IR KAM TIEMS TELEKOMUNIKACININKAMS REIKĖJO TAIP NESĄMONINGAI REKLAMĄ DARYTI !!!!!!!!! TIESIOG BUVO GALIMA PRANEŠTI,KAD NUO KONKREČIOS DATOS KEIČIASI NUMERIO SKAITMUO IR VISKAS. O AR TAI PRIKLAUSO NUO ŽEMĖS,MĖNULIO,VENEROS,MARSO,SAULĖS,KAM KIŠTI ŽMONĖMS Į GALVAS,NES VISTIEK DAUGUMA AUTOMATIŠKAI VISKĄ ATMETA(IŠSKYRUS PENSIJŲ PENSIJŲ DVIGUBINIMĄ AR VISKO GAVIMĄ DYKAI,KAD PINIGUS GALĖTŲ KIŠTI Į KOJINĘ,O MIRUS,PADĖTI PO GALVA).IR SKELBTI REIKĖJO LIKUS TRIMS MĖNESIAMS IKI TERMINO,TUO LABIAU,KAD KIEKVIENAME NUMERYJE TEREIKĖTŲ KEISTI PO VIENĄ SKAITMENĮ ARBA GAL NET IŠVIS KEISTI KAI KURIŲ NEREIKĖTŲ JEI ĮVESTA PER +370. REIKĖTŲ NE TIK VADOVAUTI,BET IR GALVOTI !
@Simonas Runkelis ponas esate jaigu daugiau burokų lauko nematote. Sovietmečiu sistemone dar daug kur lietuva gyvena. 370....tai yra tarptautinis numeris, o visame pasaulyje 0 yra normalaus numerio pradžia. Dabar 8 tai atvažiave užseniečiai žiuri kaip į sexso paslaugų mokama numeri, tas pats ir su XXLMAXIMA... kaip sexso reikmenų parduotuve.
@Antoška Pone buroke,ar skaitei komentarą į kurį tu savo nevykusį trigrašį įkišai?Juk į užsienį be +370 nepaskambinsi.Tad nepadės nei užsieniečiai,nei tavasis seksas,jei dar tai sugebi.
Kada muzikantą su anūkų leidime, tai juk sovietinis palikimas! Ar jiems užtenka tik kailį išversti ir toliau sėdėti toje pačioje kėdėje!
@Nomenklatūrai Priė ko tas muzikantas su anuku,paranojike
@Slabodke Yra žmonių,kurie neparašę žodžio "anūkas","senelis",tiesiog jaučiasi nepilnaverčiais.Sunku su tais kompleksais.
Nesamonė prie ko čia sovietai
@Gintas O tai ka mano draugis voketis geriau žiurėtu į tavo numeri kaip į sexo paslaugų tiekėja... nes 8600600.... pats žinai kad aimanuojančios mergelės atsileps
@Antoška Matyt daznai skambini kad puikiai numerius zinai

Skaitomiausios naujienos
Į viršų