Rašyti komentarą...
Koncervai to ir siekia nuvaryt Lietuvele velniop ir isvogti dabar jau kainos dideles o kas bus po liepos pirmos kaip pakils elektra,dujos tai is vis viskas dar isbrangs.
Tikrai galim prisipirkti pakankamai.tik galva reik pasukt.
Pažiūrėkit, ką pensinierai tarbom kiekvieną dieną tempia, tada bus visiems aišku? ne kiekvienas dirbantis galėtų to ipirkt, ką tie pensininkai perka, bet negirdėti, kad kuris iš jų badu pamire
Pažįstu 3 pensininkus...nei vienas neverkia dėl kainų, sako šildymą kompensuoja, o visam kitam pensijos užtenka. Gal čia labai daug Putlerininkų išlindo paniką kelti?
LAUK TOKIA VYRIAUSYBE KURI NESUGEBA PAsirupinti savais pilieciais,ir laUK IR KUPO GREICIAU PAKOL NESUZLUGDE IR NENUMARINO BADU LIETUVOS ZMONIU, SI VYRIAUSYBE YRA ANTILIAUDINE IR LIETUVOS PRIESAI
Laikas šią idiotišką ir besmegenią vyriausybę vyti iš rūmų.
Nagi pasirodėt tautiečiai, kad galit ukrainai milijonais aukoti, parduotuvių lentynas nušluoti, užsienyje NT pirkti ir pan.
Na ir ko verkiat, dabar šaukit i balkona nuėję,, slava ukraine, lietuva-liansbergiai, ir t.t"
Prišikot patys sau i kelnes, ir dabar irodinejat, kad kiti prišiko....
Akla, durna, gluša, ir bažnyčioj muša!
@Dušmanas Kas remia Ukrainą nesiskundžia. Skundžiasi buduliai ir “paprasti žmonės”, kuriem pagrindinis gyvenimo tikslas paėst, pašikti ir pamiegot.
@Lietuvis Mano mama, pencijos gauna apie 320. Nors visa gyvenili, savo gražu pradirbo! Ir ji gyv 2 kambariu bute, taip jai kompensuoja pragyvenimas bute. Bet jai 83metu, jai už vaistus - imenesi išeina 110. Lieka 120euru -. Tu db pasakyk, kiek pardej išleidi i mėn?
Šiaip ji aukojo ukr, ir pan. Bet pasakyk jaunuoli, tu pradirbes visa gyvenima už tiek išgyventum? Ne, tikrai ne. Taip aš, sese padedam, visokeriopai. Bet ar ji to nusipelno?
Dabar ir už duonos gabaliuka 10e prašo
Dabar ir už duonos gabaliuka 10e prašo
Tašetuščia
Driskiam Kaput (. O ko galima buvo tikėtis? Ir čia tik pradžia...
Tai jau baisiau nei baisu...kaip kainos sukylo o atlyginimai spyga taukuotą..bėgu į pietų Europą..viskas ženkliai pigiau ir klimatas šimtą kartų šiltesnis..hi hi hi
Į viršų