Rašyti komentarą...
Kur peršalimas ir gripas dingo? galite per TV paaiškinti
Ir po nuo ,, slogos" tempa kyla .Mąstymą pajungit-užknisot 10 klasių nebaigę !?.Atsiprašau , realybė suveikė -ar nematot kas ligoninėse ? Pasavanorinikiaukit už AČIŪ ...
Sveiki. Drąsiai skiepijausi pfizer vakcina. Po pirmo skiepo tik ranka patino, po antro skiepo, antrą dieną vakare temperatūra šoktelėjo iki 40' t. Ir trys dienas iš eiles sutriko širdies ritmas. Dabar bijau, nors nesu baile ir tikiu mokslu.
Šalutinis poveikis: atsiranda baltos putos ties burnos sritimi ir kyla noras įkasti nesiskiepijusiam.
šalutinis poveikis- neįgalumas arba mirtis. skiepinkieties, juokdariai
@norintis skiepo Pats tu klounas esi...
Manęs niekas nevertė. Pasiskiepijau dar vasaros pradžioj, kad antivakserius panervint. Norėjau pažiūrėt ar ištikro bus taip, kaip rašo sirgsių kitą dieną. Pasirodo, kad ne viskas buvo OK. Neatsakykite į mano komentarą, aš jų neskaitau ir neatsakau, nes su antivakseriais man bendrauti per žema.
Ponai antivakseriai, koks jum skirtumas ar žmogus skiepyjasi ar ne? Jei jis skiepyjasi, tai antivakserių nuomonė jam neįdomi. Jei nesiskiepija gali ir antivaksrių klausyt. Kiek žinau, tai antivakseriai labiausiai ir jaučia simtomus po skiepo. Turiu pussesere, kuri yra "antivakserė", tik tyliai niekam nežinant pasiskiepijo ir parą laiko sirgo. O aš jaučiau tik skausmą petyje. Bet tą patį jaučiau ir po skiepo nuo erkinio encepalito. Irgi tada davė pasirašyti, kad vakcinos gamintojas negarantuoją už vakciną.
P. S. Aš jau aštuones dozes gavęs.
@ GAIDĮ, aš tau savo skiepą atiduodu- turėsi devintą
@xXx Išsitrink galvą!!!
Ponai daktarai už 2 skiepus jeigu nieko ypatingo tai skiepykitės nors ir 8 . Po antro skiepo buvo siaubas temperatūra 38c, pykina ,galva skauda ir visa kūna rankos tiesiog pajudint baisu koks skausmas. Košmaras daugisu jokiu skiepu .
@Ačiū Nesiskiepyk. Niekas neverčia.
@Ačiū Čia tau iš perdėtos baimės.Galimai dar ir į kelnes pridėjai.
@Ačiū Temperatūra, galva skauda, pykina? Čia tokia jau tragedja, kad parą pakentėt neina ir geriau rizikuot numirt? Manai korona maloniau? Geriau vaikus našlaičiais palikt? Reanimacijoj 2 savaites gulėt?
@Ačiū Iki 9 kl. biologijos knygos matyt sunkiai sekės prieit?
Visai neusikalba,kiek yra,kad po pirmos ar antros dozes, žmoniems blogai buvo,ir neteikia sakyti ,kad petį skaudėjo, mano sesė, tiek nuo pirmos ,tiek nuo antros tik norėjo numirti,buvo ir dabar nekokia sveikata yra ,trečios dozes nežada leistis,imunitetą su ta vakcina susigadino,o darbe verčia per prievarta skiepytis,tai dabar labai gailisi,kad del darbo skiepijami ir jau sugadinta sveikata.
kaip suprantu,dar niekas 3 vakcina nesiskiepijo....jeigu komentarų nėra.
@smalsuolis As su vyru skiepijausi kaip ir gyd taip ir man po trecio skiepo labai skaudejo peti jauciausi pavargusi ir labai miegas eme tai buvo antra diena po skiepo o trecioje nieko nebejauciu gal dar durio vietoje truputi taip kad nebijokite skiepikites o vyrui truputi skaudejo durio vietoje ir viskas
@smalsuolis Iš mūsų medikų kolektyvo jau dalis pasiskiepijo. Nieko ypatingo. Pasireiškė tie patys nusiskundimai kaip ir po pirmų dviejų: paskaudėjo ranką ir vieną parą buvo prastesnė savijauta, bet tai nesutrugdė dirbti įprastą darbą.
Į viršų