Rašyti komentarą...
Na po paskutiniu analizių apie COVID vakcinas ir apsaugos priemones (izoliavimas, kaukes), vaxeris patapo idioto sinonimu. Apie tai galima surasti Lancet, MDJ, netgi Science jau rašo.
Pasiskiepijau nuo covid19 tris kartus. Dabar bijau išeiti į gatvę neapsisukęs galvos folija, nes gali 5G paveikti (tai tikriausiai labai blogai man?). Dar šuo pradėjo su manimi kalbėti, katė n...ui siųsti, automobilis iš benzinas/dujos: tapo vandenilis/elektra. Žiogai: pradėjo orą iš padangų išleidinėti. Organas irgi stovi vis, tikriausiai 5G gaudo.
Ar gali būti dėl to kalta vakcina nuo covid-19?
P. S.: dar antivakserių pradėjau stiprei nekesti.
@-_- Galėsite pasiskiepyti ir nuo gripo. Pradėjus badytis, turbūt jau sunku sustoti... Bet iš kitos pusės, kai organas vis dar stovi ir laimės hormonai gaminasi, gyventi Lietuvoje ne taip ir liūdna. O dar, jeigu gerai už komentarus sumoka, iš viso neturėtų kilti jokių problemų.
Propaganda dirba :(
jeigu tos vakcinos gripo padeda tiek kiek kovidinės tai skiepytis neverta nes jos nesaugo,kas pasiskiepijo nuo kovido faktiškai visi sirgo ir serga ir ne po vieną kartą
@nu Bet lengvai ir be reabimacijų!
Nu jomajo nejaugi Marsas tyles? Kodel gerb. Orlauskis tyli?Gerb.Furmanevicius ir gerb. Grunevicyte savo fantastiskose laidose garsei nekalba. Grypas ir reike maskiu ane.
Į viršų