Rašyti komentarą...
Jau ir taip žmonės parduotuvėse būriuojasi prie pasenusio maisto, kuris pardavinėjamas žemesnėmis kainomis. Kitų šalių vyriausybės stengėsi pagelbėti savo gyventojams, sumažindamos mokesčius, o pas mus infliacija 20 procentų, nes mūsų vyriausybė stengiasi pagelbėti tik krašto apsaugai. Kai turime 2 Lietuvas, tai viena taškosi pinigais, o ta kita, kuriai atseit numatytas "tikslinis" finansavimas, kapstosi nukainuotų prekių konteineriukuose. Jei dar nauji mokesčiai atsiras, tai jie vėl bus panaudoti kur nors, kur Šimonytė regės tos pirmosios Lietuvos naudą.
klausimas prezidentui-gal jau laikas inicijuoti nepasitikejima vyriausybe ir skelbti pirmalaikius rinkimus,beto ar nereiketu duoti nurodymus spec tarnyboms bei generalinei prokuraturai atlikti nuodugnu tyrima del vyriausybes pridarytu nuostoliu lietuvai ,bei nuostoliu atlyginimo
Gitanai, ir as turesiu moket mokesti uz savo STIKLINE BUDA ?
Siulau lysti į šešeli ir moketi šiai neišmanelių valdžiai kiek imanoma mažiau mokesčių. Nautoti tik grynus ir venkti lietuvisku banku. Jie paleis tauta bomžauti.
Gal but geriau iveskite gejaus uzpakalio mokesti.
Dar barzdos ir šuns būdos mokestis ženkliai papildytų valstybės iždą
Į viršų