Rašyti komentarą...
Ner cia ko atsiprasineti !! LGTB nuosirdziai nekencia didzioji dalis Lietuvos. Netikite ? Padarykit referendumą :D
Normalus pasisakymas protingo žmogaus,ir nėra čia ko ant jo pulti,jeigu kažkam nepatiko
Manau, Vicka teisus,pedofilai, aukštesnis gėjų lygis.
Dėmesio.Klausimas sveikam žmogui.Koks skirtumas tarp žmogžudžio ir kišenvagio?Koks skirtumas tarp pedofilo ir homiko?Mokslas yra rimtai padaręs išvadą - vienos lyties asmenų lytiniai santykiai yra grynai psichinių sutrikimų problema..Klausimas - kodėl reikia kurti homikų bendrijas ,afišuoti savo psichinę negalę?
gamtoje kas gyvas visi dauginasi ir tai gamtos duota.O šitie visi išsigimėliai piderei, lezbes ir pedikai,kokia jie naudingą rolę atlieka.Tai kai maras žemėje,aršiau nei virusas plinta ir tvirkina normalių šeimų mažamečius ir dar be to yra nebaudžiami ir dangstomi aukštų dėdžių.
Piders ir pedofils tas pats Lenzbergis teisingai pasakė tie tvirkina vaikus o tie kiša į šikna
Šalia tokio nesėdėčiau SMIRDI iš išangės ištraukos savo organą
Simonkas jau buvo kada tai, kaip buvo rašyta, teistas už kriminalinį homoseksualizmą. Ar ne laikas pasikelti tą bylą? :)
Saunuolis senelis.. pasake tiesa reikia paskelbti ji karaliumi
Tai laisvos partijos nariai,kurie už nieką neatsako,gali garantuoti ,kad niekada homoseksualas nebus pedofilas ?Įdomu kodėl taip galvoja ir visas nuodėmes priskiria tik heteroseksualams. Be tegu nepamiršta,kad demokratija laisvė iškovota ne vien tam kad LGBT būtų šventa karvė,apie kurią galima tik gerai kalbėti ir kuri 2m reikaluja kad ją visi šlovintų,

Skaitomiausios naujienos
Į viršų