Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Normalus NT mokestis, progresyvinių mokesčių įvedimas (uždirbantys milijonus negali mokėti tiek pat kiek gaunantys minimalią algą), kuo skubiau sumažinti išsipūtusį per 30m. Biurokratinį aparatą ypač ministerijose kad daugiau nebeateitų durnos idėjos į galvą ir nebesmaugti ir taip apvogtų žmonių
Valgantieji tai gyvuliu babda, tegu maziau vagia, bei meto pinigus
Pinigu yra tik jie isvaistomi
Ta banda zlugdo pramone, investuotojai bega , didina skurda
Reikia pradeti nuo salies ekonomikos bei skurdo tai ir pinigu atsiras
Gal reikia paprasčiau ir efektyviau?
Gal reikia paprasčiau ir efektyviau?
Kai akivaizdi karo grėsmė, kodėl .....pyp..pyp...pyp.. reikalinga šiuo metu statyti tą vis kelintą kartą išvagiamą stadioną??? Šitiek milikonų yra dag protingiau panaudoti gynybai ir neįvedinėti jokio mokesčio. Stadioną reikia statyti kai išsispres karo su rusija reikalai ir kitoje vietoje, nes toje vietoje jam tiesiog, kaip matyti, nelemta būti. Kai galima galvos tip neturėti, kad karo su rusija grėsmės metu yra švaistomos didžiulės lėšos ne ginklams, būtinai karnei įrangai ir aprangai, karių ir civilių saugai, o visiškoms nesąmonėms??? Tas ministrės posakis apier nemokamus pietus yra tiek nekorektiškas, kad ministrei garbės nedaro, nes į saug labiau Lietuvą mylinčius ir valstybei daugiau nusipelniusius žmones žiūri su neslepiama panieka, lyg į kokius elgetaujančius ir išmaldos prašančius. Ne Laikas puotauti ponni, ne Laikas medžioti ir linksmintis. Visi turime susiveržti diržus, ir nešvaistyti valstybės pinigų, tada ir žmonių su tuo diržu nereikės prismaugti. Stadionas ir kitos nebūtinų statinių statybos gali palaukti.
Mums pietu nebuna, tik konservoms, kurios vagia pinigus uz cekiukus ir iseina sausi is vandens
Ką veikėt visus šiuos metus
Ką veikėt visus šiuos metus
Ką veikėt visus šiuos metus atėję į valdžią. Sau atlyginimus pasididinote savanaudžiams čekiukų skandalo veikėjams paskyrėte kasmėnesinę 20 procentų mero atlyginimo premiją. Rūpinotės savais ir nematėte, kad krašto apsaugos biudžetas tuščias. O dabar praregėjot , tai padidinsit PVM ir tiems 200 tūkstančių Lietuvos žmonių kurie gauna Europos paramą maistui, kurie stovi Vilniuje prie maisto banko atiduotuvės. Pasiekėm cinizmo viršūnę
įveskit lauko tualetų mokestį.Tai būtų pagalba gentviliukui pamąstyti
Mes pasidarėme vergai. Mes juos rinkome,
Mes pasidarėme vergai. Mes juos rinkome,
vergas
Paaiskejo, kad vienas is jos pavaldiniu sekmingai ta girtuokle dulkina. Pasakojo, kai "ikala", pati lipa, o ikalus vos ne pastoviai.
Zodziu irengimai dirba intensyviai, galetu ministres kabinete atidaryti spermos banka
Prasigerus vagis, tai yra Lietuvos Respublikos finansu ministre. Ar galit isivaizduoti ES salyje tokia ministre ne tik, kad nesedicia kalejime, bet net neatsistatydinusia. Kokias reformas ji gali vykdyti, kai galvoje tik kad greiciau isgerti, veliau kaip pavogti ir kaip pasidalinti.
kai ėjo į rinkimus aiškino jokių naujų mokesčių nepriiminės, nedidins....
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų