Rašyti komentarą...
Aš manau su šituo pasauliu kažkas nebetvarkoje, čia nebe virusas esmė o pinigai. Aš pastebėjau kas vyksta dabar tai pasiturintys tampa turtingais o turtingi milijonieriais.
Gyvenu užsienyje pas mane dauguma susiskiepyjo nes pasidavė sistemai, žodžiu yra taip aš klausiau užsieniečių kodėl leidziates vakcina kai kurie jei jums jos nereikia jūsų imunitetas stiprus o jus ji sugriovete dabar. A jie atsako paprastai tai mes galime laisvai keliauti,eiti i kavines, pramogauti ir t.t... tai sakau o bent tiriates savo imunitetą prieš susileizdami šita s...ar tiesiog leidziates i save ta vakcina kad politikai duotu jums daugiau laisvės:). Žodžiu dabar visi serga tuo virusu niekas neveikia ir juokis tie skiepai neapsaugo nuo to viruso tik simptomai lengvesni kas skiepus gavo, bet jūs turesite kas pusę metų skiepytis nes šituo virusu sirksite vėl ir vėl nes jūsų organizmas nebeturi natūralaus imuniteto.
JK paviešinti skandalai rodo, kad tai afera prastuomenei mulkinti ir finansinis projektas. Tipo jūs bijokit ir drebėkit, o mes sau balevojam. Tas pats buvo ir Prancūzijoje, visi ministrai be kaukių, nors kai įsijungia kameros, antsnukius greitai užsideda.
Kanadoje yra labai kokybiškas nemokamas gydymas, skirtingai negu LY, kur mokame jau beveik už visas med.paslaugas ir dar kaip kvailiai sumokame ligonių kasoms nuo algos!
Tai ka kknisat tada kodėl žmones nuodinat o po to skelbiame kak neti ka skiepas
Tai labai keista, kad žmonės pradeda praregėti tik dabar...
Bet kaip sako- geriau vėliau, negu
.
..
Gerbiama/as/ h, skiepijaisi 2, tai skiepysiesi ur 3-čia, 4, 5, 6........ tavo natūralus imunitetas nau nebepajėgs kovoti pats, tau reikės ir reikės dozės..sori!
Baisu tegul pasidariau su Europos sąjungos daktarais tu girdėjai matei kas trys mėnesiai skiepytis
Labai naudinga ir potenciali informacija apie labai didelius tarptautinius bankinės sistemos pasikeitimus, pritaikant XRP blockchain sistemą, dėl ko atsiranda didžiulis potencialas. Siūlau skirti porą minučių informacijai peržvelgti:
facebook(.)com/informacijaxrp (ištrinti skliaustelius).
nebesiskiepysiu tikrai trečia, tegu pasiunta visi. tegu kiti pirma nors doze pasiskiepija, kodėl mes vieni durneliais turim būti
@h jus durneliais tapot kai pirma susileidot
@h nesiskiepiję savo atsiėmė. Dabar nėr ko dairytis atgal.
Į viršų