Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Arbatinuko niekas nelaiko įjungto pusę valandos, užtenka kelių minučių, kad gąsdinti žmones.
@Čainikas exspertės parodija.
Šiek tiek pasimokęs ir padirbęs visose i
Šiek tiek pasimokęs ir padirbęs visose i
panašu kad ta ekspertė pati ne ką išmano apie šilumos ir elektros dėsnius. jei išleidinėsi virtuvės garus per langus, o ne per gartraukį į vėdinimo kanalus, tai visi virtuvės paviršiai ir prietaisai pasidengs nuosėdomis, prietaisai gali nustoti funkcionuoti, sienas reikės nuolat perdažyti. Su gartraukiu į vėdinimą tos problemos nebėra jau apie 20 metų, sienos ir lubos baltos kaip vakar dažytos. O elektriniai virduliai, orkaitė yra tobulumo įsikūnijimas, nes juose energija išsiskiria tiesiai į kaitinamą, virinamą, kepamą produktą, dėl ko efektyviausiai panaudojama, pav. grilis su ventiliatoriumi - ir greitai, ir galima viską kepti be pridėtinių riebalų, el. virdulys - labai greitai ir efektyviai, mokrobangė - kelias bulves galima "išvirti" su kailiukais per kelias minutes. O laikyti prietaisus budėjimo režime nėra nei saugu, nei prasminga - galima išjungti iš tinklo skirstytuvo jungikliu. Man net gėda prisipažinti - turėdamas ir naudodamas visus išvardintus prietaisus, naudodamas skalbyklę ir vos ne pusę paros dirbdamas kompiuteriu sunaudoju apie 30 kWh/mėn
Šiek tiek neteisybės prirašei
Šiek tiek neteisybės prirašei
@Šiek tiek pasimokęs ir padirbęs visose i
pamiršai įtraukti būsto ploto šildymą ir karštą vandenį (nemokamai gal gauni energiją? konvertuok į kw). Bulvė prie 100 laipsnių išverda +- 10/15 min, su lupyna dar ilgiau. Prietaisai budėjimo rėžime tokie patys saugūs.
Tad klausimas - kur tu ten visose įmonėse dirbai, kad nieko nesupratai?
Eso nustatė normą kiek turi suvartoti gyventojas elektros energijos. Profesorė surašė, kas naudinga eso. Gal atsijunkime nuo visko, gyvenkime prie žvakės ir nebus problemų.
Ekspertai nupušo visiškai. Lyg žmonės nežinotų, kad viskam yra naudojama elektra. Pagal ekspertę, reikia atsisakyti virdulio, lelktros, skalbyklės ir visko, kas susija su elektra. Tad, pasistatom buržuikas ir einam į mišką rinkti pagalių, kad užsikurtum buržuiką. reiktų pažiūrėti parduotuvėse žibalinių lempų, gal dar yraparduotuvėse, pasišviesim jomis.Šaldytuvų irgi nereikia, galima nueiti kasdien į parduotuvę ir nusipirktipo gabalėlį maisto. Elektros sąnaudų problema bus išspresta...:)
Indukcinės tai atsisakiau,verdu ant stiklo keramikos,susitaupo kas mėnesį apie 40 kilovatų,pati nustebau,nes apie tas insukcines ne ką išmanau,džiaugiausi,kad patogu,greitas gaminimas,dabar jau tikrai man jų nereikia
@Pencinykė Internete krūvos eksperimentų, kur matuoja ir lygina elektros sunaudojimą skirtingų tipų kaitlentėms. Ir visur indukcinės suvartoja mažiau, nei kaitrinės. Nu bet LT ekspertus ir LT pencininkus, žinoma, kitaip nei visam pasaulyje :)
Privertė mus pasirinkti parazitą, o paskui sako, kad pradėk nuo savęs ir mokėk baudas. Tai ciniškas požiūris, kodėl neleidžiama grįžti pas visuomeninį tiekėją, jei matome, kad tarpininkai parazituoja, tuo pačiu ir Ignitis. Vyriausybė padeda susikrauti Igničiui pelnus, nes nustačiusi 56 centus, o realiai rinkoje 8 centai. Vagia iš mūsų per abu galus ir per biudžetą ir iš privačių piniginių.
Pigiausia - kapinėse. Net elektros nereikia...
KAM JA MAZINT? KAD DALBBAJOBAI VALDZIOJ TOLIAU JUOKTUSI IS JUSU NEVISPROCIU......
LIBERASTINIMAS TUREJO SUGRIUTI, NES NIEKAS SVEIKO ROTO ZMOGUS NEPASIRASYNEJO.
"taip prisidedant prie šalies įsipareigojimų mažinti taršą aplinkai"

TU IR TAVO ISSIGIMEEELIAI YRA DALBAJJOBAI.
KIEK MISKO VALSTYBINEI ZEMEI BUTUMET PASADINE PER 4 METUS?
VISKA BUTU DENGIA EUROPOS SAJ.
IR KIEK REIKETU MOKET EUOPOS SAJ. UZ TARSA? O GAL GALETUM NET PARDUOT KVOTAS KITOM SALIM?
DALBAJJOBAS!!!!!
shikinykas lauke, vietoj šaldytuvo rūsys, vietoj lemputės - žvakė... TV3 šitai vištai už bevertį papliurpimą gal ir honorarą atsegė? Ar exspertei tiesiog pasireklamuoti leido, kad naivuolius galėtų melžti?

Skaitomiausios naujienos




Į viršų